Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çeltik Görmek

Rüyada çeltik tarlası görmek ne demek?

Rüyamda kayın pederim telefonda kendimize ait olup ta başkasına ekmesi için verdiğimiz çeltik tarlasının iyi ekilmediğini ve gelip bakmamı söylemesi üzerine memlekette olan tarlamıza gidip bakıyorum ve hoşuma gidiyor, güzel ekilmiş çeltikleri güzel olan bir tarlanın içinde geziyorum, daha sonra yanımda birkaç tanıdığım ve tanımadıklarımla bir dağa tırmanıyoruz, yolu güzel çıkması kolay bir dağ, bayağı tırmandıktan sonra ayakkabılarıma çamur bulaşıyor ve tırmanmaktan vazgeçip “ben çamurla üstümü kirletemem” diyorum ve geri dönüyorum.

İnerken güzel bir kayma yolu buluyorum, kayarak inmeye başlıyorum, düşmekten korkuyorum ama düşmeden iniyorum “yol güzelmiş, düşmeden indim” diyorum, kayarken de bakıyorum “ayakkabılarım temizlendi, iyi oldu” diyorum. Rüyamı açıklarsanız çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. 28, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada çeltik görmek tabiri

Rüyada çeltik görmek çok makbuldür ve hayırlı işler yapmak ve Allah katında işlediğin günahların için af dilemeye işaret eder. Rüyayı gören dininde güzel şeyler yapar, ahlakta iyi özellikler sahiptir. Bu yüzden hiç bir günahı olmamasına rağmen yine de af diler, hayır işlemeyi kendisine kulluk vazifesi olarak görür. Rüyanda çeltik aynı zamanda çok para, mal ve mülke kavuşmaya da delalet eder.

Rüyada çeltik tarlası ya da tarlada çeltik görmek gerçek hayatınızda oldukça güzel gelişmeler olacağını simgelerken aynı zamanda hayatınızın bir alanında (iş, ticaret, eğitim gibi) büyük bir ilerleme sağlayacağınızı ve ilerleme, yükselme ve başarı kazanacağınızı gösterir.

Rüyanızın devamı ise çok ilginç ve önemli anlamlar taşıyor ve hedeflerinize ulaşmak, hayal ettiğiniz yerlere gelmek için önünün açık olduğunu, karşınıza çıkan zorlukların normal yaşam zorlukları olduğunu fakat onları kolayca aşabileceğinizi ancak tembellik huyunuz yüzünden bazı zamanlar kolay işleri zorlaştırdığını, her şeyin kolayına kaçma alışkanlığın yüzünden başının ağrıyabileceğini anlatmaktadır.

Rüyada çeltik hakkında diğer yorumlar

Rüyada çeltik toplamak veya çeltik kabuklarını temizlemek bir sırrın açığa çıkmasına, aileden, eşinden veya arkadaşlardan saklanan bir durumun duyulacağına delalet eder. Bu rüya bazı durumlarda yakın arkadaşlarından birinden hoşuna gitmeyecek bir söz duymaya da işaret olabilir.

Rüyada çeltik pişirmek veya pişmiş çeltik görmek yaptığın bir hata yüzünden çektiğin vicdan azabı ve üzüntünün yersiz olduğunu simgeler, bunun bir yanlışlık olduğunun bilinmesi gerektiğine yorumlanır. Bazı tabirciler bunun hastalıktan kurtulmak, şifa bulmak, sağlığına kavuşmak simgesi olduğunu söylemektedir.

Rüyada çeltik yediğini görmek müspet bir rüyadır ve gelecekle ilgili bir takım endişelerinin ortadan kalkmasına sebep olacak bazı gelişmeler yaşanacağına, verdiğiniz bir kararın ne kadar isabetli olduğunu göreceğinize vr bunun olumlu sonuçlarına çok sevineceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir