Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Cemali Güzel Görmek

Rüyada cemali güzel çiçeği neye işarettir?

Rüyada cemali güzel çiçeği görmekBen cemali güzel ekmiştim, çiçekler bayağı büyümüştü. Rüyamda teyzem onları söküp atıyordu. Ben de yenisini ektim ve hemen anında bir karış boyunca uzadılar.

Sonra mutfağa geldim, yemeklerden yedim, son yemeğe geldim, kimse yemiyordu. Ben tam alırken bir kadın  akrabamız gelip bana onları aldırtmadı. Ben de sinirlenip ona beddua ettim “inşallah boğazında kalsın” dedim ama ölmesi anlamında değil ve üzülerek gittim.

Rüyada cemali güzel çiçeği görmek yorumu?

Hadise selam,

Rüyada cemali güzel çiçeği görmek rüya sahibi için yaratıcılığa ve gelişmiş bir zekaya işaret eder. Cemali güzel çiçeği yetiştirmek ise şu anda içinde olduğun düşünce süreci veya zihin bulanıklığı halinin yakında son bulacağını işaret eder. Teyzenin çiçekleri söküp atması çevrendeki bazı yakınlarının bilerek ya da bilmeyerek kafanın karışmasına sebep olduklarını göstermektedir ama sonunda sıkıntıları aşıyorsun.

Rüyada yakınlarınla birlikte yemek yediğini görmek aynen gerçek yaşamda olduğu gibi olumlu durumları işaret eder. Başkaları ile neşeli bir şekilde yediğini görmek mutlu, uyumlu ve dengeli bir ruh halini işaret eder. Girişimlerinizde başarı müjdesi verir.

Rüyada beddua ettiğini görmek gerçek yaşamınızda kendi hatalarınızdan kaynaklanan sorunlarda daime bir başka suçlu arama huyunuz olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir