Kategoriler
Zaman

Rüyada Cemaziyelahir Ayını Görmek

Rüyada Cemaziyelevvel ayını görmek neye çıkar?

Selamin aleykum, ben kurban bayramının ilk gecesi rüyamda cemaziyelahir ayı içinde olduğumu ve oruç tuttuğumu gördüm. Bu neye işaret olabilir?

Rüyada Cemaziyelevvel ayını görmek yorumu

Rüyada Cemaziyelevvel ayını görmek rüyayı gören insanın şu anda kendini mutsuz hissetmesine yol açan bir ilişki veya bir durum içinde olduğunu, hiç istemediği bir durumda kendini bulduğunu gösterir ancak sabır ve dua ile bundan kurtulacağını temsil eder.

Rüyada Cemaziyelevvel ayında olduğunu görmek gerçek hayatınızda aniden ortaya çıkan bir bastırılmış öfke patlamasına sebep olan bir olay yaşadığını simgeler, içinizde tuttuğunuz bu öfkenin şiddete dönüşmemesi için öfkeni kontrol etmek ve sabır göstermek gerektiğini anlatır. Sizin bu ayda rüyada oruç tuttuğunu görmeniz bu sabrı öğrenmeye başladığınızı simgelemektedir.

Rüyada Cemaziyelevvel ayı nedir?

Hicri takvimde beşinci ay olup İslam dünyasında yine bu ay içerisinde pek çok olay meydana gelmiştir. Hazreti Ali cemaziyelevvel ayında doğmuş, Cemel Vakası bu ay içerisinde meydana gelmiştir. Bu ayın ilk gecesi ve üçüncü gecesi namaz kılınarak Allah’a tesbih yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir