Rüyada Cemevi Görmek

Rüyada cemevi görmek neye delalettir?

Normalde alevi değilim. Rüyamda cemevindeydim. Kalabalıktı ve herkes yerde oturuyordu ve namaz kılmaya başladım. Kıldığım namaz bir şey haricinde çok ilginçti. Mesela secdede başımızı iki kez yere koyarız. Ancak öyle değildi. Sadece başımı sol tarafa doğru öne eğiyordum. İşin daha ilginç tarafı etrafımdaki kimi kişiler de namaz kılıyordu. Anlamı nedir? Teşekkür ederim. 28 Ocak 2010, 11:07

Ana temalar : cem evi, alevi, alevilik, namaz kılmak, cemevine gitmek, cemevine gittiğini görmek

Rüyada cemevi görmek yorumu

Aslan merhaba, rüyada cemevi görmek rüya sahibinin erdemli bir insan olmak için büyük bir kişisel fedakarlık yaptığını gösterir. Bu rüya ayrıca maneviyat hakkında endişelerini ifade edebilir, günah işlemekten büyük korku duyduğuna delalet eder, hayatınızın bazı davranış, tutum ya da yönünü değiştirmek için arayış içinde olduğunuzu gösterebilir. Cemevine gitmek sizin doğru yolda olduğunuzu ve Allah’a yaklaşmak için ibadetlerini özenle yerine getirdiğinizi temsil eder. Cem evinde ibadet ettiğini görmek dertlerinden, sıkıntılarından sıyrılmayı ifade eder.

Ancak rüyanız ibadet konusunda kimi eksiklikleriniz olduğunu veya soru işaretleri taşıdığınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir