Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cemevinde Kuran Okumak

Rüyada cemevinde kuran okumak nedir?

Öncelikle yoğun başarılarınız için sizi tebrik ediyorum ve bu sitenin de sürekli olmasını diliyorum. Rüyamda öyle sanıyorum ki cemevinin 3. katında yanımda bir kadın ve küçük kızıyla yerde bir halının üzerinde oturmaktayız. Ben kuranı açıp, içinden bir ayet okudum ve ayetin açıklamasını küçük kıza şu şekilde anlattım: “dünyadaki herkes eşittir. kimse birbirinden üstün değildir. hepimiz aynı yoldayız. ” benzeri şeyler söyledim.

Daha sonra kuranı kerimi kapattım ve üzerine elimde bulunan incili de koydum (üzerinde hz. isa a. s. ın resmi vardı) incilin üzerine de tekrar elimde bulunan küçük boy kuranı kerimi koydum ve ruyam bitti. Açıklarsanız çok sevinirim. çok teşekkürler. Bayan 25 evli ön muhasebe. İpuçları : cemevi, kuran-ı azimmüşşan, incil, halıda oturmak, ayet okumak, hz. isa, kuran okumak rüya tabiri.

Rüyada cemevinde kuran okumak yorumu

Ayşegül merhaba, rüyada cem evi görmek rüyayı gören kişinin erdemli bir insan olmak için büyük bir fedakarlık yaptığına delalet eder. Bu rüya ayrıca maneviyat hakkında endişelerini ifade edebilir, günah işlemekten büyük korku duyduğuna delalet eder, hayatınızın bazı davranış, tutum ya da yönünü değiştirmek için arayış içinde olduğunuzu gösterebilir. Gördüğünüz rüya çok hayırlı müjdeler vermektedir. Bakınız kuran açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir