Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cenabet Olarak Mezar Ziyareti Yaptığını Görmek

Rüyada cenabet iken mezar ziyareti yapmak neye işarettir?

Rüyada cenabet olarak mezar ziyareti yaptığını görmekBen çok garip bir rüya gördüm yorumlarınızı da okudum ama açık bir şekilde sizinle paylaşmak istedim. ” Rüyamda rahmetli babamın mezarlığına gitmişim ve affedersiniz o an cenabet imişim. Mezardan hızlı bir bir şekilde ayrıldım ve kapımın önünde olan arabamı çıktığımda göremiyorum ve aramaya koyuluyorum. Ararken çok eski bir araba geliyor, aracın direksiyonu tersten sağ taraftan yani, o şahıs iniyor mezarlığı ziyaret ediyor ve çıkıyor ben hala aracımı arıyorum. Sonra anlıyorum ki benim aracımın plakası değişmiş ondan arabayı bulamıyormuşum.

Aynı gece ikinci rüyamda da aynı aracı park etmişim bir yere. Eşimle birlikte araca geri geliyorum ve trafik polisi görüyorum kızmıyor bana ama ceza yazacağım diyor. İtirazıma rağmen güler yüzüyle ceza yazıyor ama ceza kağıdı küçük ve biraz değişik normalde 36 tl yazıyor ceza ama 30 tl düşeceğini görüyorum ceza kağıdında. Hatta içimden geçiyorum en düşük ceza 62 tl neden 30 yazıyor diye. Ceza kağıdımı alıyorum poliste güler yüzüyle sırtımı sıvazlıyor ve aracıma binip oradan ayrılıyorum.” Saygılar.

28 yaşında evli erkeğim. Evim arabam çocuğum işim eşim her şeye sahibim ama maddi açıdan biraz sıkıntılıyım. Yorumlarsanız çok memnum olurum, rüyada cenabet olmak ve dolaşmak nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada cenabet olarak mezar ziyareti yaptığını görmek yorumu

Rüyada babanızın mezarını ziyaret ettiğini görmek, ahiret yaşamı için bir şeyler yapmanız gerektiğini düşündüğünüzü ancak buna başlayamadığınızı simgeler.

Rüyada cenabet olmak, cenabet olduğunu görmek kedere ve sıkıntıya delalet ederken cenabet olarak dolaşmak ise rüyayı gören kişinin işlediği bir günaha işarettir. Rüyanız, bu iki bilgi bir arada ele alındığında yaşamınızın manevi yönünde kimi şeylerin yolunda gitmediğini işaret etmektedir.

Sağdan direksiyonlu araba görmeniz, bu yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmezseniz işlerin aksi gideceğini işaret etmektedir. Rüyada ceza almak,  sizin yaptığınız bir iş, bir hareketten dolayı utanç ve suçluluk duyduğunuzu ifade eder. Ancak rüyada gelişen olaylar duyduğunuz utanç veya suçluluk duygusunun sizi fazla etkilemediğini ifade etmektedir.

“Rüyada Cenabet Olarak Mezar Ziyareti Yaptığını Görmek” için 7 yanıt

Göndermiş olduğum rüyalarıma vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim

Rüyamın geçtiği yer bizim köy. Babamın mezarını ziyarete gidiyorum. Gittiğim anda cünübüm. Mezarlığa girdiğimde ortalıkta adeta kıyamet kopuyor ve ben kaçmaya başlıyorum. Boy abdesti almak istiyorum ama hiç bir ev beni kabul etmiyor. Üstüme üstüme geliyor evler. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Sayfada geçen rüya ve açıklaması da sizin rüyanıza benzemektedir. Özetlemek gerekirse iki ana unsur var. Birincisi yaşamınızın manevi yönünde bazı sorunları işaret ediyor, ikincisi hedeflerinize ulaşmak için önünüzde aşmanız gereken bir çok zorluk olduğunu anlatıyor. Ancak sabır, gayret, dua ve Allah’a sığınıp ondan yardım isteyerek bunları aşacaksın.

Rüyamda amcamın kabrine dogru yöneliyorum, istemeyerek fatiha okuyorum, çünkü cunup oldugumu biliyorum sonrasında cesme basında suyu alırken kocaman arabadan dayımın indiğini görüyorum vs. Bu ruyanın tabiri nedir cok merak ediyorum.

Slm ruyamda cunup olarak oglumla bir evliya kabri ziyaretine gidiyoruz sonra o evliya mezardan cikip bana kiziyor tersliyor kovmaya calisiyor bende agliyorum unuttum dus almayi diyorum ona ne yapmaliyim diyorum bana birtane tesbih veriyor albunu git tevbe estagfurullah cek gunahlarindan arin gelme bidaha diyor cok merak ediyorum yorumlarsaniz cok memnun olurum

Merhaba, görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatta işlediğiniz bir günah veya hatalı bir şey nedeniyle vicdan azabı yaşadığınızı ancak bir şekilde bunu atlatıp, tövbe ve dua ile bu durumu atlatıp, huzur bulacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir