Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Cenaze Arabasına Binmek

Rüyada cenaze arabasına bindiğini görmek neye çıkar?

Annemin öleceğini biliyormuşuz saatini bile biliyorduk. Annem bir yerde uyuyordu. Ben yanına gittim, ağlamaklı bir sesle ‘Annem az kaldı’ deyip gidiyorum. Sonra baba tarafı birkaç akrabamla cenaze arabasına biniyoruz. Henüz annem ölmedi ama ben çok ağlıyorum. Benden başka kimse ağlamıyor. Sonra arabayı süren adam “annenizi tabuta koyun” diyor. ‘Ama daha ölmedi ‘diyoruz biz de. Sonra adam’ iyi ölünce koyun ‘diyor. Yola çıkıyoruz. Nereye gittiğimizi bilmiyoruz, ben ölüden korkarım o yüzden annem ölünce yüzüne baksam mı diye düşünüyorum ama korkarım diyorum.

Sonra bir mezarlığın orada duruyoruz. İki halam ve ben oraya giriyoruz. Halalarım anneanneme Kuran okuyacaklar (anneannem yakın zamanda öldü) ama ben girmeyip onları dışarıda bekliyorum. Sonra sıkılınca bir yere giriyorum, orada normal hayatta tanımadığım ama rüyamın başlangıcında gördüğüm bir kaç kişiyi görüyorum (erkek. iri şişman ). Onlarda orada sohbet ediyoruz. Halalarım beni dışarıda göremeyince gitmişler. Sonra babam benim olduğum yere geliyor “hadi gidiyoruz” diyor. Sonra yine o arabaya biniyoruz. Annem ölmemiş daha. ben hala ağlıyorum kimse ağlamıyor benden başka. (lütfen yorumlayın) 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada cenaze arabasına binmek yorumu

Sevgili Fatma, gönderdiğin bu rüyanın net açıklaması; şu anda içinde bulunduğun yoğun karamsarlık duygularından bir an önce kurtulmak için hemen bir şeyler yapmalısın ve bu konuda annenden yardım istemekten çekinmemelisin.

Rüyada cenaze arabasına bindiğini görmek rüyayı gören kişinin yanlış bir işe giriştiğini yada giriştiği işe yanlış başladığını temsil eder ve kişinin vakit varken bir an önce yanlıştan dönmesi ya da kalbini kırdığı, üzdüğü sevdiklerinin gönlünü alması gerektiğini simgeler, aksi takdirde daha büyük zarara uğrayacağına rivayet edilir.

“Rüyada Cenaze Arabasına Binmek” için 3 yanıt

15.12.16 tarihinde ailemle birlikte cenaze aracindaydik, gece vakitlerinde ama cenaze tasinmiyordu fakat arac surucusu hep uykuya daliyordu ve ben onu ikaz ediyordum. Sonra kopruden gecerken surucu uyuya kalmis ve asagiya dustuk, o an kalbim cok hizli atiyordu. Aracta hic bir hasar yoktu ve biz de sapasaglam bir sekilde bilincimiz acikti, babamin bana sakince “112 yi ve 110 nu ara” demeseliyle uyandim ve uyandiktan sonra kalbim hala hizli atiyordu. Yorumunu merak ediyorum.

Rüyamda cenaze arabasında iki tane cenaze var biri yaşlı bi amca biri de yaşlı bir teyze ama ben sanki arabaya tutunmuşum kafamı yukarrı kaldırınca onları görüyorum. Amca kefenlenmemiş teyzenin de ayakları kefenli. Mezarlığa gidiyoruz. Annemi ortamıza almışız kız kardeşimle annem yyeşil bir ferace giymiş. Yolun ortasından giderken arkadan bi taksi geliyor ve korna çalıyo dönüp bakıyoruz cübbeli Ahmet hoca o da mezarlığa gidiyor. Kim öldü diyo bizde annem diyıruz ama annemşn omuzunu okşuyorum. Sonra ananemin evine gidiyoruz. Annemi koltuğa uzatıyoruz ananenem koltuğun kenarına birşeyler koyuyo. Diyorum ki annem ölmedi daha. Annemde diyorki çok uykum var. Bende içimden diyorum ki uyuyunca annem ölecek. (evleneli 8 ay oldu. Eşim ikiz. Bebek istiyorum. Acaba ne gördüm rüyamda. Ama ölüler giyinkti, amca giyinik teyzenin bacakları giyinik üstü normaldi

Rüyamda genç bir kızın öldugunu gordum kiz yerde yatiyordu bembeyazdi ama kafasi kesikti daha sonra bu kızın uzerine kefen ortuldu ve cenaze arabasina bindik kiz cenaze arabasinda canlandi ve eline bebegi alarak agliyordu bebege sariliyordu bizde cenaze arabasinin icindeydik bizde aglamaya basladik.Yorumunu merakla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir