Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Cenaze Evi Görmek

Rüyada cenaze evi görmek neye delalet eder?

Rüyamda çok tanınmış olduğu belli olan fakat daha çok dini anlamda tanınmış olan birinin cenazesi var. Ben cenaze evinin olduğu caddeden geçiyorum. Cenaze evi iki katlı müstakil bahçesi olan ve yanlamasına uzun yeni bir taş ev, malikine gibi. Müthiş bir kalabalık var ve herkes sokakları doldurmuş cenazeye taziyeye geliyor. Bense, önemsemiyorum. Yürümeye devam ediyorum. O sırada teyzem ve iki kızının da cenazeye geldiğini görüyorum.

Tanıdığımız biri değil ama onlar da gelmek istemişler. Ben yine kalabalığın içinde zorlanmadan yolda yürüyorum. Bu sırada bir çocuk arabası sürdüğümü düşünüyorum. İçinde çocuk olup olmadığını tam hatırlayamıyorum. Bu sırada karşıdan uzaktan annemin de geldiğini görüyorum. Rüya burada bitiyor. 31 yaşında Bekar bayanım, Mühendisim, Ruh Halim iyi. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Rüyada cenaze evi görmek neye yorulur?

Rüyanızın iki ana unsuru vardır; cenaze evi ve çocuk arabası sürmeniz.

Rüyada cenaze evi görmek, taziye evi uyanık hayatınızda düşünce tarzınızda kimi değişiklikler yapmanız gerektiğini, kimi şeylerden yeterli dersi çıkarmadığınızı simgeler.

Rüyada cenaze evine gitmek, cenaze evinde olmak, reel hayatta bir düşünce ya da davranış değişimi içinde olduğunuzu, hayatınızın manevi yönüne gereken önemi vermeye başladığınızı ifade eder.

Cenaze evinde ölüye rahmet dilemek, baş sağlığı dilediğini, taziye ziyareti yaptığını görmek yaşamınızdaki kimi korku veya karışıklıktan kurtulmak için beklenmedik ya da bilinmeyen gelişmelere hazırlıklı olmayı öğrenmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada cenaze yemeği görmek, cenaze evinde cenaze yemeği yemek, güzel bir ruhu, ruh güzelliğine sahip olduğunuzu temsil eder. Sizin uyanık hayatında başkalarına saygılı, onların görüş ve düşüncelerine hürmet gösteren, paylaşımcı karaktere sahip olduğunuzu simgeler.

Rüyanızın diğer unsuru olan çocuk arabası arabanın boş veya dolu olmasına göre farklı anlam taşımaktadır. Tam hatırlamadığınız için her ikisini de aşağıda yazıyorum.

Rüyada bebek arabası görmek ya da çocuk arabası görmek,  evlenip bir yuva kurmak istediğinizi veya evliyseniz bir bebek sahibi olmak istediğinizi gösterir. Burada önemli olan arabasını boş veya dolu olmasıdır. Boş bebek arabası görüyorsanız bu reel hayatınızda bir üzüntüye ve başarısızlığa yorumlanır, aynı zamanda bu rüya kendinize gereken ilgi ve alakayı tam anlamıyla yerine getirin diye yorumlanabilir. Dolu çocuk arabası görürseniz bekarlar için mutlu bir yuva kurma özlemini evliler için çocuk (kimi durumlarda torun) sahibi olma arzusunu simgeler. Bakınız araba rüya tabirleri sayfası.

“Rüyada Cenaze Evi Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ben çok sevdiğim bir bayan yazarın vefat ettiğini ve benimde onun bir arkadaşıyla evinde bulundugumu esyalarini toparladigimi gördüm. o kadar cok kiyafeti cantasi vs vardi ki bizde yanimdaki bayanla bir kac parca almaya karar verdik. Sonra nasil oldu anlamadim ev bir suru insanla doldu ve herkes kiyafetleri almaya basladi biz izin aldik ama kimse izin almiyordu. Ben birer adet canta kemer yuzuk ve kupe aldim.en son evde kapali bir bayanla tartisirken uyandim.
23 yasinda bekar bayanim tabirlerinizi heyecanla bekliyorum, benim icin cok onemli

Selamun aleykum . Ben ruyayi daha yeni gordum cok etkisinde kaldim . Annanem ile babannem yasiyolar ama ruyamda ikisininde ayni anda ölüm haberini aldik ve akrabalarla toplandik samsuna onlarin evine gittik normalde istanbuldan samsuna 12 saat surerken ruyamda kendimizi hemen orda bulduk daha sonra huzunlendim babannemin evinde bir gelin gordum namaz kilmis dua ediyor ben ise yaninda agliyorum . Annanemin evinde ise akrabamiz yemek yapiyor hickira hickira aglarken uyandim. Tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir