Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek neye delalet eder?

Rüyamda iki cenaze gördüm, biri kadın cenazesi diğeri bir erkek cenazesi idi. Rüyam 2 parçaydı, ilk kısmını hatırlamıyorum ama köydeki evime bir yerden geliyorum, evde 2 cenaze var, 1 kadın ve 1 erkek cenazesi. Cenazeleri bahçeye yıkamaya götürüyorlar, eski usul tahta yer hazırlanmış. Ölenlerden biri rahmetli amcamdı, tam emin olmasam da diğeri tanımadığım bir kadın idi, önce bakmaya korkuyorum sonra bakıyorum biraz başları görünüyor ama hiç korkmuyorum.

Eve doğru yürürken duvarda tanımadığım bir kadın siması görüyorum, ağlamaya başlıyorum, evde ağladığımı gören ağlıyor. Sonra aksam oldu yine hatırlamadığım yer var ama konuşan konuşmayan küs herkes bahçede oturuyor, konuşuyorlar ama hepsinin başı, üstü başı kapalı, tam bir cenaze evi yani ama kimse ağlamıyor, kimse üzülmüyor, sohbetler çok normaldi. Bunun anlamı nedir.

Kimden: ozge
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:normal
Anahtar kelimeler: cenaze,cenaze yıkamak,köy

Rüyada cenaze görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada cenaze görmek, cenaze merasimi, cenaze töreni görmek gerçek yaşamda değişimi ifade eder. Rüyada kendi cenazesini görmek ölüm korkusu, ölümünü yaklaştığı hissi taşıdığınızı ifade eder. Rüyada başkasının cenazesini görmek eski bir ilişkinizi bitirme, geçmişin kapağını kapatmayı belirtir. Rüyada cenaze yıkandığını görmek rüyayı gören kişinin bir yakını veya sevdiği birini çok üzdüğünü temsil eder ve kişinin yaptığı bu hatayı bir an önce telafi etmesi gerektiğini gösterir.

Hayatta olan bir ebeveyn cenazesi, anne cenazesi veya baba cenazesi görmek, ebeveynin kısıtlamalar ve sınırlarından kendinizi ayırmanız gerektiğini ifade eder. Sembolik olarak onların ölümünün size bağımsızlık ve özerklik getireceğini düşünebilirsiniz.

Bilinmeyen bir kişinin cenaze töreni, hayatında bir yeni şeylere yer açabilmenizi simgeler. Rüyada cenaze taşımak, cenaze taşıdığını görmek, yaşamınızda yeni ufuklara yol almaya başladığınızı simgeler.

Rüyada cenaze evi görmek, uyanık hayatınızda düşünce tarzınızda kimi değişiklikler yapmanız gerektiğini, kimi şeylerden yeterli dersi çıkarmadığınızı simgeler. Detaylı bilgi için cenaze evi yorumu sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Cenaze Görmek” için 3 yanıt

askerde olan kardeşim rüyasında bekar olduğumu ve cenazemi görmüş fakat tabutum çok ağırmış yerden bir türlü kalkmıyormuş ben evliyim bir takım sıkıntılarım var bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim bu rüyayı birkaç defa görmüş

Yani olduyunu gorduyum insanla hic alakasi yokmu? Saadeje benim hayatimla ve dusunjelerimle ilgili daha cok oylemi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir