Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cenaze Namazı Görmek

Rüyada cenaze namazı görmek neye delalettir?

Rüyamda babam 2 sefer toprağın altından çıkıp evine geliyor, bende şu anda o evde kalıyorum, 2 elinin avuçları yanmış derisi yok, benden ıhlamur istiyor, kanepeye uzanıyor, üşüyorum diyor, üstünü örtüyorum sonra sessizce gidiyor

2.defa gelişinde ellerinde kağıttan poşetler var, üstünde garanti bankası yazıyor ve içlerinden bir sürü kağıt evrak gibi şeyler çıkıyor, kimi rakamlar var, babam bana soruyor “bankaya gittin mi” diye hafif tebessüm ederek bende “gitmedim baba, ne bankası” diyorum sonra uzakta ev var uçurumun kenarında diyor baba sen nasılsın orası nasıl üşüyor musun diye soruyorum bana bir şey demiyor ama ben kuş bakışı çizgi film karesi gibi ateşler ejderha acayip hayvanlar görüyorum, sonra babam kalkıyor sessizce gidiyor, arkasından cenaze namazını kıldıran evinin tam karşısındaki hoca da arkasından gidiyor, koskocaman kapılar kapanıyor, bende arkasından sesleniyorum baba baba diye.

Rüyada cenaze namazı görmek yorumu

Rahmetli babayı görmen hakkında bilgiyi rüyada ölmüş babayı görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada cenaze namazı kılmak veya cenaze namazı kıldığını görmek hasta iseniz veya ailenizde sağlık sorunu olan var ise şifa bulmaya, sağlıklı iseniz uzun bir ömür yaşamaya işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kafanızdaki kimi evhamları atmanız gerektiğine ifade eder. Bu konuda rüyada namaz görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Cenaze Namazı Görmek” için 2 yanıt

şimdi bende rahmetli babanemin tekrar öldüğünü görüyorum.Cenaze namazını sürekli kaçıyorum hangi camiye gidersem gideyim orada olmuyorlar sürekli yer değiştiriyorlar. VE ben sürekli kovalıyorum böylece kaçıyorum cenazeyi

Rüyamda ben bir tabuttayim ve benim cenaze namazimi kılıyorlar. Sonra benim mezarımı gördüm. Garip olan annemin adı ile ismim vardı Hatice oğlu Ahmet Artıran ruhuna Fâtiha diye. Mezarımin yanında vefat eden arkadaşımın mezarı vardı ve bizim mezarimiz mermerden ve siyah renkteydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir