Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Cenaze Taşımak

Rüyada cenaze taşımak ne demek?

Selam ben Basri. 19 yaşında ve öğrenciyim.

Rüyamda ilköğretimi bitirdiğim okuldayım ve arkadaşlarımla birlikte bir cenaze taşıyoruz fakat tabutu ben taşımıyorum sadece hangi arkadaşımın taşıması gerektiğini söylüyorum. Cenazede sadece tanıdığım bir arkadaş topluluğuyuz ve kalabalığız. Tabutla birlikte cadde kenarından yürüyoruz. Cenaze nedeni ile toplanmamıza rağmen sürekli olarak arkadaşlarımı güldürüyorum. Ve bir ara duruyoruz ben hala güldürmeye devam ediyorum tam bu sırada herkes tanıdık birinden dondurma satın alıyor. Bana da ikizim bitmek üzere olan dondurmayı kalabalığın arasından koşarak getirip, gülümseyerek bana verip tekrar gidiyor. Bu durum karşısında donup kalıyorum. Teşekkürler!

Rüyada cenaze taşımak yorumu

Rüyada başkasının cenazesini görmek eski bir ilişkinizi bitirme, geçmişin kapağını kapatmayı belirtir. Rüyada cenaze taşımak değişim simgesidir, rüyayı gören kişinin hayatta başarmak istediği bir çalışma, bir gelişim içinde olduğunu ve bu gelişim sonunda dünyaya daha farklı bir pencereden bakmaya başlayacağını, başarıyı elde edip çevresi ve aile bireyleri tarafından takdir edileceğini temsil eder.

“Rüyada Cenaze Taşımak” için bir yanıt

Cenaze taziyesi görmek
Aile yakınlarımın birinin cenazesi için cami bahçesinde yanımda eşim ve hamileyim taziyeleri kabul ediyoruz. Eski erkek arkadaşımın annesi cenazeye geliyor, başsağlığı diliyor ve bebeğimi sevmek istiyor, sevdirmiyorum oda bana “keşke benim torunum olsaydı” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir