Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Cenaze Töreni Görmek

Rüyada cenaze töreni görmek neye işaret eder?

Benim bir arkadaşım 3 gün önce sevgilimin tabutta olduğunu benim hüngür hüngür ağladığımı, onun yanına gitmek istediğimi ama beni tuttuğunu görmüş. Kısaca bir cenaze töreni görmüş. etraf kalabalıkmış. Sevgilimin annesi elime onun resmini vermiş.

Bana bunu dün anlattı. Çok korkuyorum, hiçbir yerde kötü bir şey yazmıyor ama içim hiç rahat değil. Dilek.

Rüyada cenaze töreni görmek yorumu

Dilek merhaba,

Rüyalar rüyayı gören kişiye göre yorumlanır ve o zaman arkadaşının rüyası “arkadaşının sevgilinin öldüğünü görmek” gibi düşünülmelidir ve bunun anlamı rüyayı gören kişinin fazlasıyla negatif duyguların hakim olduğu bir ortamda bulunduğunu işaret etmektedir.

Rüyada cenaze töreni görmek, cenaze merasimi, cenaze törenine katılmak, cenaze törenine katıldığını görmek, gerçek yaşamınızda ölüm korkusu yaşadığınızı ifade eder.

Rüyada tanıdığınız birine ait cenaze töreni görmek, kişiliğinizin ve bilincinizin olgunluğa eriştiğini, yaşam ve ölümün farkında olduğunuzu gösterir.

Tanımadığınız birinin cenaze töreni gerçek hayatınızda bir yeni şeylere yer açabilmenizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Cenaze Töreni Görmek” için 4 yanıt

Rüyada babanın öldüğünü görmek ve ağlamak
Ben babamın öldüğünü gördüm ama inanamıyorum ve sürekli ağlıyorum, cenazeyi vermek istemiyorum ve cenazeyi götürüyorlar ama büyük bir odanın içine koymuşlar, fakat babam bir yatakta yatıyormuş, bende o yere ağlayarak küçük kardeşimle gidiyorum, zorla o odaya giriyorum, babam yattığı yerden kalkıp “gelme kızım, yasak burası, ben iyiyim ağlama” diyordu, o kadar ağlamışım ki uyandım zorla hala ağlamaklıydım, bu nasıl bir rüya lütfen yorumlayın ve ben rüyayı göreli 1 ay olmuştur asla unutamam.

Rüyada babanın cenaze törenini görmek
Rüyamda babamı gördüm ölüyordu ve cenaze törenini yapıyorduk, her saniyesini gördüm, kefenliyorlar ve babamı mezara götürüyorlardı, ben çok ağlıyordum. Babamı gömecekleri sırada babamı gömemediler. mezara girmiyordu. Sonra bir kaç kişi evimize geldi ve şöyle dedi ‘ Evde biri çok ağlıyor, o ağlama kesilmediği sürece ölü mezara girmek istemiyor. koyamıyoruz’ bunun anlamı nedir.

Büşra merhaba,
Gördüğün rüya, babanız ile paylaşacağınız, konuşacağınız çok şey olduğunu, bunu yaptığınızda çok daha mutlu olacağınızı işaret etmektedir.

Merhaba ben de ruyamda babamin öldügünü gördüm onunla çok sorunlarimiz var görüsmüyoruz annem ben ve kardesim ayri yasiyoruz ruyamda ölmüstü ve cenazesi gelmistim. Her daim onu sevmedigimi soylememe ragmen cok aglamistim hala etkisindeyim yardimci olur musunuz simdiden tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir