Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cenin Düşürmek

Rüyada cenin düşürmek neye işaret eder?

Merhaba, 32 yaşında evli, çocuk yok, bayanım, çalışıyorum, muhasebeciyim. Rüyamda aynı anda 3 tane cenin düşürmüşüm, ceninin bir tanesini elime alıp bakıyorum, bebek şekli fazla belli değil, el büyüklüğünde ve temizdi. Daha çok küçükler, biri de erkekmiş diye düşünüyorum. Sonra ölmemiş olan bir tanesini alıp rahmime içine yerleştiriyorum. Tamam işte oldu, hamileliliğim devam edecek diyorum. Sonra birilerinden saklanıyorum, beni bulmaya çalışanlar japon, bende olan bir şeyi almaya çalışıyorlardı.

Rüyanın unsurları: bebek şekli, japon, erkek cenin, rahim, ana rahmi, hamilelik, birilerinden saklanmak

Rüyada cenin düşürdüğünü görmek yorumu

Bu çok ilginç rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya kafanızın çok karışık olduğunu işaret etmektedir. Rüyadaki tüm unsurlarını bunu göstermektedir. Gerçek yaşamınızda çocuk sahibi olmayı çok fazla istediğiniz, düşündüğünüz anlaşılıyor. Ruh ve vücut sağlığınıza dikkat edip, gelişmeleri zamana bırakmalısınız.

Rüyada cenin görmek rüya sahibi insanın gerçek hayatında kafasında yeni bir fikrin gelişmekte olduğunu veya hayatında yeni bir ilişki veya olmasını istediği önemli gelişme bulunduğunu simgeler.

“Rüyada Cenin Düşürmek” için 2 yanıt

bende 2 tane cenin düşürmüşüm.. ölüydüler ebe gördüm karşımda ve elime bişey verdi oraya tak diye bende onun dediğini yaptığım da ikiz ceninlerim düştü ellerime baktım ki ölmüşler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir