Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cennete Girdiğini Görmek

Rüyada cennete girmek ne mana taşır?

Selamlar. Evli, bayan, 25 yaşındayım. Rüyamda seçilmiş 10-12 kişi olarak bir sokağın içinde gördüm kendimi. Kendimle birlikte bu grup bir halının üzerine binerek göğe yükseldik. Uzay boşluğunda bir kapı açıldı. Burası cennetmiş. Ama sanki bir cafe gibi. İnsanlar 2 şerli 3 erli oturmuş, hafif loş bir ışıkta muhabbet ediyorlar. Ben de içeri girdim etrafıma bakınırken rüyam bitti. Şimdiden teşekkürler. 18 Şubat 2010, 22:34

Rüya temaları cennet, uçan halı, halıyla uçmak, göğe yükselmek, loş bir ışık, muhabbet etmek.

Rüyada cennete girdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada göğe yükselmek hakkındaki geniş bilgiyi gökyüzü rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz. Cennet görmek genelde iyiye yorumlanır Size yardım etmek isteyen sadık dostlarınız var. Eğer hasta veya zor durumdaysanız, yakında hayatınızın yoluna gireceği anlamındadır.

“Rüyada Cennete Girdiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda olan olaylara uzaktan bakıyordum, cennete kaç kişinin gireceği açılanıyordu yanlış hatırlamıyorsam 430.000.000 kişi cennete direk girecekti bunun anlamını açıklar mısınız lütfen? Yapacağınız yoruma göre paylaşımda bulunacağım. 19, Erkek, bekar, öğrenci.

Değerli arkadaşım, öncelikle söylemeliyim ki bizde pazarlık yok. Hizmet şartlarımız bu rüyayı yazdığınız sayfada yazmaktadır. 30.000 i aşkın rüya tabirine şöyle bir bakarsınız, beğenirseniz şartlarımıza kabul eder rüyanızı gönderirsiniz, beğenmezseniz boşu boşuna zaman kaybedip bu mesajı göndermezsiniz. Bizi beğenen binlerce okurumuz bize yetiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir