Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cennete Girmek

Rüyada cennete girmek neye işaret eder?

Selamlar rüyam şöyle: babamı görüyorum hasta yatıyor, bütün aile bir aradayız, çok üzülüyorum, ben babamın üstüne battaniye örtüyorum, örterken de üstüne su döküyorum; o üzüntüyle evden taşınıyoruz ama nereye gideceğimizi bilmiyorum, ben yerde 3 tane yastık alıyorum, daha fazla alım diyorum ama döküyorum yere aldıklarımı götürüp kamyona koyuyorum ki bu sırada abim taşınmaktan vazgeçtiğimizi söylüyor;

Daha sonra kabristandayım ama neden oradayım bilmiyorum bu sırada bir cenaze geliyor orada iki tane kabir birinden bir anda bir ışık beliriyor aynı anda bir zeytin ağacı filizleniyor ve büyüyor çok çabuk büyüyor diğer kabirden ses geliyor sana cennete girmenin kolay olmayacağını söylüyorum diyor.

Rüyada cennete girdiğini görmek neye yorumlanır?

Rüyanız şu anda kimi sıkıntılar çektiğinizi, arayışlar içinde olduğunuzu ifade etmektedir. Size yardım etmek isteyen sadık dostlarınız var. Eğer hasta veya zor durumdaysanız, yakında hayatınızın yoluna gireceği anlamını taşımaktadır. Detaylı açıklama için lütfen cennet rüya tabiri sayfasını inceleyin.

“Rüyada Cennete Girmek” için 2 yanıt

Rüyamda kendimi cennette gordum, cok mutluydum ve etrafimda bir suru beyaz kus goruyordum. Insanin burada cani sıkılmaz’ki diyordum. Bu ruya beni biraz tedirgin etti ve sizinle paylasmak istedim. 25, Kadın, Evli, Ev hanımı

Seçil merhaba, Rüyanız sizi tedirgin etmesin tam tersine size hayırlı mesajlar vermektedir.
Rüyada cenneti görmek genelde iyiye yorumlanır Size yardım etmek isteyen sadık dostlarınız var demektir. Eğer hasta veya zor durumdaysanız, yakında hayatınızın yoluna gireceği anlamındadır.
Rüyada cennette olmak, cennette olduğunu, cennete girmiş olduğunu görmek miras kalacağını, zenginliği işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir