Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cennetten Gelen Melek Görmek

Rüyada cennetten gelen melek görmek neye işarettir?

İyi günler, halen etkisinde olduğum rüyamın anlamını sizden rica ederim. İlk olarak tüm ailemle beraber evdeyim ve ailem bana evin içinde cin olduğunu söylüyor, hepimiz korkuyoruz ve birden koridordan bir çocuk geliyor sarışın, çok ak pak bir çocuk. Ben dua etmeye başlıyorum, ailem birden yok oluyor, çocuk ile baş başa kalıyorum, elimden tutuyor ve “korkmana gerek yok” diyor, “demir elementinden yaratıldım, senin için geldim, ben bir meleğim” diyor, ardından elimden tutuyor, sonrasında ben “nereden geldin” diyorum, “cennetten” diyor.

Bu arada “cennet nasıl bir yer” diye soruyorum, yanıt olarak “çok güzel bir yer” diyor, gülerek “eline bir şey yazacağım bunu oku tamam mı” diyor çocuk, bende “tamam” diyorum, elimin üstüne 4-5 satırlık Arapça bir şey yazıyor ve rüyam burada sona eriyor. Rüyamda kesinlikle hiç bir şekilde korku yaşamadım, çok ferahtı ve çocuk çok güzel sarışın, ak pak bir çocuktu. Yorumlarınızı alabilirsem sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Suat tarafından 01.03.2013 / 15:45 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: evde cin, eve cin girdiğini, sarışın çocuk, dua etmek, melek, demir, element, cennet, Arapça yazı.

Rüyada cennetten gelen melek görmek yorumu

Suat Merhaba, öncelikle bu derin anlamlar taşıyan güzel rüyayı bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyan, şuan gerçek yaşamında derin kaygılar taşıdığını, yaşamının kimi alanlarında düzensizlik veya dengesizlikler olduğunu işaret ederken, aileni sorunlardan uzak tutman, aynı zamanda ruhunu rahatlatmak gerektiğini bunun içinde manevi yönünü güçlendirmek gerektiğini anlatmaktadır. Meleğin eline yazdığı Arapça yazı çok önemlidir. Ben Kuran cümleleri olduğunu düşünüyorum. ne yazdığını bilsen / hatırlasan muhteşem bir mesaj çıkabilirdi. İlgini çekebileceğini düşünerek önemli unsurların anlamını sıralıyorum.

Evde cin , cinin eve girmesi hırsız veya hırsızlığa delalettir.

Rüyada melekle konuşmak , melekle konuştuğunu görmek ruhunda rahatsız edici etkiler bulunduğunu belirtir. Yaşamınızda ruhunuzu rahatlatacak bir değişiklik yapmanızın şart olduğunu ifade eder.

Rüyada görülen Arapça yazıların Kuran sayfaları olup olmamasına göre rüyanın yorumu ve kıymeti çok değişir. Rüyada kuran-ı kerim sayfaları görmek çok hayırlıdır. Rüyada kuran sayfası dışında Arapça yazılar görmek etrafınızda size zarar vermek isteyen kişiler olduğunu ve dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Cennetten Gelen Melek Görmek” için 2 yanıt

4 melek bana ameliyat yapıyor, karnım dörde bölünmüş “burada zaten çocuk olmaz” diyerek rahim temizliği yapıyor melekler, yüzü görmedim ben sanki anastezi var ama duyuyorum ve beyaz elbise 4 melek hissediyorum.

Mine merhaba, rüyada melek görmek iyilik, saflık, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli anlamlarını simgeler. Sayılarının dört adet olması bu anılan güzellik ve iyiliklere kavuşmak için istikrarlı olmak, bazı şeylerden fedakarlık etmek, çalışmak ve kendine güvenmek gerektiğini temsil eder. Size ameliyat yapmaları iyileşmeyi işaret eder. Bu iyileşme hasta iseniz sağlığına çabuk kavuşup iyileşeceğini, sıkıntıda iseniz rahata ereceğini, yolcu iseniz gideceğin yere sağ salim varacağını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir