Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Cep Görmek

Rüyada cep görmek neye delalet eder?

Rüyamda ninem erkek kuzenimle bana kurdeleli nişan yüzüğü takıyor. Daha sonra rahmetlik abimi görüyorum, bana para veriyor, daha sonra annemde para veriyor ama bozuk para ile kağıt para karışık veriyorlar. Bozuk paralar cüzdanıma sığmıyor artık ceplerime koyuyorum, ceplerim de dolunca paraları koyacak bir yer bakınıyorum. Bu rüyanın manası nedir

Rüyada cep görmek yorumu

Rüyada nişan yüzüğü takmak veya bir nişan yüzüğü taktığını görmek bu rüya hayatınız hakkında önemli bir konuda hızlı düşünmeniz, çabuk karar vermeniz gerektiğini işaret eder. Bu yorumu kuzeniniz için düşünmelisiniz. Rüyada gördüğünüz rahmetli büyükleriniz ise yaşamınızda yenilikler, yeni gelişmeleri ifade etmektedir.

Rüyada cep görmek gizli yetenekleri ve gelişmemiş becerileri gösterirken cepler, cepleri görmek aynı zamanda bunun farkına varıp bazı tedbirler almanız gerektiğini ifade eder. Rüyada cebine bir şey koymak konulan nesne ile bir arada açıklanmakla birlikte genel anlamda artışa, büyümeye yorulur. Cebinde bir şeyler bulmak hayatınızdaki sıkıntı, hastalık veya olumsuzluklara neden olan şeyi bulmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada yırtık cep, yırtılmış cep, delinmiş cep, delik cep görmek kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi boşa harcadığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir