Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu görmek ne demektir?

cep telefonuRüyamda yakın bir arkadaşımın cep telefonu bendeydi yani bana bir kaç günlüğüne bir şeylere bakmam için vermişti galiba, sonra ablamda onunkine benzer bir cep telefonu almıştı ve yan yana koyup telefonları karşılaştırıyorduk. Bu rüyamın bir anlamı var mı?

Medeni durumum bekar, cinsiyetim kız, şimdiden teşekkürler.

Rüyada cep telefonu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada cep telefonu görmek rüya sahibi için bağımsız ruh halini, özgürlüğüne düşkün karaktere sahip olduğunu simgeler. Cep telefonu kullanmak, cep telefonu kullandığını görmek rüyayı görenin yeni bilgiler alacağına işaret eder.

Cep telefonu kaybetmek, cep telefonunu kaybettiğini görmek kendi iç dünyanızla veya yakınlarınızla olan haberleşmede bir kesilme olacağına işaret etmektedir. Cep telefonu bulmak kendi iç dünyanız veya yakınlarınızla yeniden iletişim kurmaya başlayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Türkcell, Vodafone, Türk telekom, Avea gibi cep telefonu operatörlerinden birini veya gsm reklamlarını görmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız iletişim sorunları veya iletişim beklentileriniz hakkında bilgi verir.

“Rüyada Cep Telefonu Görmek” hakkında 6 yorum

  1. rüyamda cep telefonunu telefoncuya verdim ve oradan çalındı, sonra telefon çalındıgı için bana para verdi, sonra yanına gittim cep telefonu istedim bana kırmızı renk ve siyah gri renk telefon gösterdi anlamı nedir saygılar.

  2. rüyamda i phone’umu bir yaşlı kadına telefon etmek isteyince verdiğimde gelen bir arabaya binip kaçtı ve bana el salladı.Yorumunuz lütfen….

  3. ebru ezgi kaya

    ben zaten gercektete arkadşımdan telefo n bekliodum ve rüyamda beyaz kızaklı bir telefon gördüm ama benim gerçekte alacam telefon siyah samsun dokunmatik ti ne anlama geliyor ?

    1. Rüyada cep telefonu görmek, bağımsız ruh halini, özgürlüğüne düşkün karaktere sahip olduğunuzu simgeler.

  4. rüyamda yakın bir arkadaşımın cep telefonu bendeydi yani bana bir kaç günlüğüne bir şeylere bakmam için vermişti galiba sonra ablamda onunkine benzer bir telefon almıştı ve yan yana koyup telefonları karşılaştırıyorduk. medeni durumum bekar, cinsiyetim kız, şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir