Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Cephane Görmek

Rüyada cephane görmek neye işarettir?

Rüyamda İzmir körfezinde bir savaş gemisi görüyorum, gemilere cephane yükleniyor. Bu sırada bu gemilerin başka ülke tarafından bombalanarak parçalandığını görüyorum ve uçan bir araca binmeye çalışıyorum ancak oda vuruluyor, dalgalı bir deniz üzerinde kıyıya çıkıyorum, dönüp baktığımda askerlerin yaralandığını, koşuşturduklarını, bir askerin miğferinin kafasından düşmüş yaralandığını gördüm. Yorumlarsanız sevinirim selamlar.

Rüyada cephane görmek yorumu

Rüyada savaş gemisi görmek rüya sahibinin hayatında maddi konularda iniş çıkışları, dalgalanmayı, rekabet ve maddi çatışmaları işaret eder. Bu rüya alternatif olarak bir sebeple elden çıkan bazı malların geri kazanılması için mücadele edileceğini ve yaşanan maddi eksikliklerin giderilmesine delalettir. Aynı zamanda kişinin attığı adımların yerini bulacağına rivayet edilir.

Rüyada cephane görmek rüyayı gören kişinin söz verdiğini bir işi veya taahhütlerini tam zamanında ve verimli olarak tamamlayacağını, işin hakkıyla gerçekleşeceğini haber verir. Rüyada cephanenin bitmesi, tükenmesi yukarıdaki açıklamanın tersi ile tabir edilir. Rüyada cephanelik görmek, cephane deposu, cephane kutusu görülmesi sözünüzde durma, vaatlerinize uyma alışkanlığınız sayesinde kazancınızda önemli artışlar olacağını işaret eder. Muhimmat terimi de benzer anlama ahiptir.

Rüyanın devamında oluşan başka gemilerin bu gemiyi bombalaması, gemini parçalanması ve sizin uçan bir araca binerek kaçmanız hayatınızdaki parasal konulardaki dalgalanmaların, bir var bir yok durumunun sizi bunalttığını ve bu sıkıntılardan kaçmak, bulunduğun ortamdan uzaklaşmak istediğini gösterirken rüyanın sonundaki olaylar kaçmanın çare olmadığını, kalarak sonuna kadar mücadele etmek gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir