Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cerahat Görmek

Rüyada cerahat neye işaret eder?

Rüyamda arkadaşlarımla tartıştım, masa örtüsü çok kirliydi, yıkamıyorlardı.  Arkadaşım bana memesini gösterdi memesi şişmiş ve cerahat toplamıştı. Bu rüyanın manası neye çıkar?

Rüyada cerahat görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada arkadaşı ile tartışmak gerçek hayatınızda arkadaşınızla olan ilişkinizi gözden geçirip aranızda gizli bir rekabet olup olmadığına bakmanız gerektiğini ifade eder. Siz yok diye düşünebilirsiniz ancak gerçekte var manası taşır.

Rüyada masa örtüsü görmek bir toplantı veya toplumsal birlik işaret eder. Bu sizin ve sosyal aile bağlantılarını ifade eder. Kirli masa örtüsü Rüyada görülen masa örtüsü kirli ise itaatsizlik ve kavga anlamına gelir.

Rüyada cerahat görmek genel anlamda hak etmediğin malı almak, kötü bir iş yapmak manalarına gelir. Hemen hemen tüm kültürlerde olumsuz mana taşır ve rüyayı görenin içinden kolay çıkamayacağı ve kafasını sürekli kemirecek bir durumun ya da bir olay yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibi kişinin bu durumdan kurtulabilmek için konuda tecrübeli bir takım kişilerden yardım istemesi gerekeceğini ama bunun ona zor geleceğini (yardım istemek) gösterirken, kibri bırakıp o insanların tavsiye ve telkinlerine kulak vermesini şart olduğuna yorulur.

“Rüyada Cerahat Görmek” için 3 yanıt

Rüyada Şeyh Seyyid Abdulbaki Gavsı Sani Hz. görmek.
Arkadaşlarım çok gittiler ama bana kısmet olmadı, birazda istemedim galiba. Hacı olmama rağmen inanmıyorum galiba Allah affetsin beni.

Rüyam şöyle oldu, 6-7 kişi akşam vakti yerde oturuyoruz, bir anda sanki sözleşmişler gibi bağıra çağıra Gavsın ayaklarına sarılıyorlar, öpüyorlar, o ada o kadar rahatsız oluyor ki acı çeker gibi, bir iki üç aynı şekilde bende istiyorum yapmak hani yapmam gerekli gibi ama zamanlamayı bir türlü tutturamıyorum. En sonunda kendisi bir ben kalmışım gibi bana kendisi öptürüyor bacağını ama 5 cm bir cerahatli bir yara var orayı öpmemi söylüyor, içim kalka kalka öptüm ne demektir bu rüya? şimdiden teşekkür ederim. 42, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir