Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çerçi Görmek

Rüyada çerçi görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda annemle giderken ileride bir çerçi görüyoruz, annem “kızım şu çerçiden  yeni lens alayım” diyor, ben anneme “anne saçmalama çerçiden lens ne gezer, kendine güldürme” diyorum. Ama annem gidiyor, merak edip ben de yanlarına gidiyorum ve annemin çerçiden lens aldığını gördüm. Beyaz-gri karışımı bir rekti. “Lenslerime bak” dedi. Baktım ama sağ gözündeki lens göz pınarına kaymıştı onu korkarak düzelttim. Sonra anneme lensi çıkarmasını söyledim o da çıkardı ve lens biraz kalındı. Anlamı nedir?

Rüyada çerçi görmek yorumu

Kübra merhaba. Rüyada annenizi görmüş olmanız esas olarak sizin gerçek hayatta sahip olduğunuz öz değerler ve öz benliğinin farkında olduğunuzu ve annenizden aldığınız yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğinizi temsil eder. Rüyada anneyi görmek aynı zamanda kişinin sahip olduğu güçlü insani değerlerin yansımasını temsil eder.

Rüyada çerçi görmek gerçek hayatınızda daha öğreneceğiniz çok şeyler olduğunu ifade eder. Rüyada çerçiden bir şey almak bilmediğiniz bir konuda yeni şeyler öğreneceğinizi simgeler. Rüyada çerçi olmak, çerçi olduğunu, çerçilik yaptığını görmek kişisel gelişiminizi tamamlama yolunda önemli bir adım attığını işaret eder.

Rüyada lens almak rüya sahibinin olayları daha net görmeye anlamaya başladığını ve bir daha kolay kolay kandırılamayacağını gösterir, bu sayede kişinin zamanla tüm sıkıntılarından uzaklaşacağına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir