Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Cerrah Görmek

Rüyada cerrah olmak neye işarettir?

Ben rüyamda kaçırıldım ve rehin alınmıştım. Ben ve bir kaç kisi daha rehin alınmıştı. O sıra bir kadın ağır yaralıydı bir bıçaklanma olayı vardı. Ve ben müdahale etmeye kalkıştım çünkü rüyamda ben bir cerrah idim. Adam başıma silah dayamıştı ve ben öleceğini bile bile kadını yaşatmaya çalışıyordum. Elimden geleni yapmıştım. Bunlar ne anlama geliyor?

Rüyada cerrah görmek yorumu

Sadi merhaba,

Rüyada kaçırılmak birinin veya birilerinin rüyayı gören kişiyi aşırı derecede etkilemiş olduğunu gösterir. Rüyada kaçırıldığını görmek aynı zamanda kişinin yaşadığı bu etkiden kurtulmak ve onlardan kaçmak ihtiyacı hissettiğini gösterir ancak kaçmak çözüm değildir mesajı verir.

Rüyada rehin alındığını görmek rüya sahibi kişinin güncel hayatında bir takım karışıklıklar yaşadığınız ve bunları nasıl çözeceğini bilmediğini ifade eder.

Rüyada cerrah görmek rüya sahibinin reel yaşamda sağlığı konusunda endişeler taşıdığını ifade eder. Rüyada cerrah olmak, cerrahlık yapmak, cerrah olduğunu görmek duygusal iyileşme için açılmak, içinizdekileri anlatmak, itiraf etmenin yararını işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir