Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ceset Taşımak

Rüyada ceset taşıdığını görmek neye çıkar?

Arkadaşım ablası 20 gün önce öldü. Kızı tanımıyordum ama adını çok duymuştum. Rüyamda kızın cesedini başka bir yere taşıyorduk, annesi, halaları, ben ve bir tane arkadaşım vardı. Annesi kızı öldüğü için bitkindi. Tekerlekli sandalyedeydi. Tabutu annesi tutuyordu. tekerlekli sandalyeyi de kızın halası tutuyordu.

Bayır aşağı iniyorduk, tabut kızın annesinin elinden kaydı. Tabutta da tekerlekler vardı. Oradaki esnaf tabutu tutmaya falan çalıştı. Bizde peşinden koşuyorduk. Sonra tabuta bir tane araba çarptı. Tabut ikiye ayrıldı. Ceset parçalandı. her tarafta et ve kan vardı. Lütfen yardımcı olun.

Kız 19 yaşındaydı. Beyin kanaması geçirerek öldü. Ve kardeşiyle aynı sınıftayız. Onu cenazede ağlarken gördüğümde bende çok ağladım. Rüyayı görmeden 1 gün öncede kardeşi ağladı. Ve kardeşi erkek. Onu seviyorum.

Rüyada ceset taşımak neye yorulur?

Rüyada ceset görülmesi, artık kullanmadığınız ve körelmiş bir yanınızı işaret etmektedir. Rüyada ceset taşımak, ceset taşıdığını görmek, reel hayatta yaşamınızın bir yönünde yapmak istediğiniz köklü bir değişilik arzusu içinde olduğunuzu, eski yön ya da alışkanlığınıza son vermek arzusunu temsil eder.

Rüyada tabut görmek ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ise kimi uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ceset görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ceset Taşımak” için bir yanıt

Merhabalar; Ben rüyamda tabut içinde bir çocuk gördüm, çocuk toprağa gömümek üzereyken tabutun içerisinde kefenden yüzünü açıp gösterdiler, acaba yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir