Rüyada Cesetler Görmek

Rüyada cesetler görmek neye işaret eder?

Öncelikle merhabalar, ben hemen rüyaya geçeyim. Şimdi ben 4 katlı bir okuldayım, sonra 4.kattan aşağı doğru iniyorum, her katta bir olay oluyor, sonra zemin kata gidiyorum ve morg gibi bir yer gördüm, cesetler bir tarafta, kanlar bir tarafta.

Sonra soruyorum kendime “ben burada ne yapıyorum” diye ama bir yandan yukarıdan habire ceset gelmeye devam ediyor. Sonra çıkmak, kaçmak istiyorum buradan, pencereye yöneliyorum ama parmaklıklar var ve kaçamıyorum sonrada uyanıyorum. Güzel ve doğru biçimde yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada cesetler görmek neye yorumlanır?

Rüyayı güzel ve doğru bir şekilde yorumlamak için gerekli bilgiyi göndermemişsiniz. Halbuki rüya gönder sayfasında koyu harflerle, altlarını çizerek “Rüyanızı gönderirken hakkınızda yayınlanmasında sakınca olmayan yaşınız, mesleğiniz, medeni durum gibi tüm bilgileri ve içinde bulunduğunuz ruh halini mutlaka belirtin” diyoruz. Bu durumda sadece genel şeyler söylenebilir ve bunun için okul, ceset, kan görmenin anlamlarını inceleyebilirsiniz.

Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Rüyada kan görmek Sert çatışmaları, aile bağlarını, hamileliği simgeler. Yaşamınızda olacak patlamaları, geçmiş eylemleri ve tartışmalı ortamları ifade eder. Aynı zamanda alınacak bir hamilelik haberini işaret edebilir. Rüyada ceset görmek, görülen cesedin türüne, durumuna göre yorumlanmakla birlikte genel olarak hayatta artık kullanmadığınız ve körelmiş bir yanınızı işaret eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir