Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cesetler Üzerinde Taht Görmek

Rüyada cesetler üzerinde taht neye işarettir?

Karanlık bir salon, ucu bucağı gözükmüyor, kocaman kapkara sütunlar yerden tavanlara kadar uzanıyor, iki taht var birinde ben oturuyorum diğerinde ise çok yakın bir dostum, bu kız dostum öyle yakındır ki bana her sırrımı bilir, canımdan çok severim kendisini, tanıştığımız süre zarfında bir kere tartışmıştık, telefonları seni seviyorum diyerek kapatırız.

Tahtlardan birinde o oturuyordu, diğerinde ben, o bembeyaz parlayan bir elbise giymişti, elbisesinin ışığı odanın karanlığını aydınlatıyordu, bense siyah bir cüppe giyiyordum, el ele tutuşmuştuk, yere baktım tahtlar erkek kadın çocuk yaşlı her tipten her yaştan insan cesetlerinin üzerinde duruyordu. Kafamı kaldırdım, gözümün gördüğünün ötesine kadar her yer insan cesetleriyle kaplıydı ama cesetlerde kan yoktu, tahttan indim cesetleri çiğneyerek yürüdüm, o kız dostum karşıma geçti, arkasında karanlıkta birisi duruyordu, yüzünü göremedim aramıza girdim, dostum olan kız kulağına eğildim “felaketine hazırlan” dedim.

18 yaşındayım erkeğim ve hukuk öğrencisiyim, 2-3 haftadır her gece benzer rüyalar görüyorum, memleketimdeyken organizasyon, sosyal sorumluluk projeleri ve politik işlerle uğraşıyorum, bu birkaç haftada sürekli üzgündüm, sevinçliydim veyahut şu oldu diyemem çünkü sıradan günlerimi yaşıyorum.

Bu anlattığım son gördüğüm rüya, ilk gördüğümde bir arkadaşım kayboluyordu iyi bir kız arkadaşım idi, rüyayı başkasının gözünden görüyordum, rüyamda kim olduğumu bilmiyorum adımı söylediklerinde duyamıyordum, kayıp ilanlarını gördüm arkadaşımın ve sonra ölüm haberi geldi, cesedini bulmuşlar ama cesedini görmedim

Bir diğerinde hoşlandığım kafa dengi kızın elinde bir kılıç ve kellem vardı. Bedenim ise tahtta oturduğum dediğim kızın kollarındaydı. Aklımda net kalan bir diğer rüyada ise loş ışıklı bir ortamda tahta bir masada yazı yazarken arkadan yüzünü seçemediğim iki kişi beni tuttu ve aniden üçüncü bir kişi gelip boynumu kırdığında uyandım, öyle etkisinde kaldım ki bu rüyanın uyandığımda bir iki dakika nefes nefese kalıp kıpırdayamadım

Bundan 3 yıl önce karanlık bir ormanda çıkan bir fırtına gördüm, kardeşim dediğim bir erkek dostumu sürüklüyordu, peşine aynı erkek dostumu çıplak ama bir çarşafla örtünmeye çalışırken gördüm, o rüyanın sabahı yoğun bakıma kaldırılmıştı o zamandan sonra böyle rüya görmemiştim ama son 2-3 haftadır sıklaşarak devam ediyor. Yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla

Rüyada cesetler üzerinde taht görmek yorumu

Sevgili kardeşim, bu çok ilginç rüyaları gönderdiğin için çok teşekkür ederim. Ayrıca verdiğin detaylar sağ ol. Rüyada taht üzerine oturmak dileğinizin olacağına işarettir. Rüyada ceset görmek artık kullanmadığınız ve körelmiş bir yanınızı işaret etmektedir.

Bana göre rüyalarınızın ortak mesajı; gerçek yaşamınızda önemli bir değişim, dönüşüm geçirmektesin ve bu süreç sizin için oldukça sancılı geçmekte. Bu geçiş döneminde belki de bugüne kadar doğru olduğuna inandığınız, savunduğunuz şeylerin yanlış olduğunu gördüğünüz ve bu durum size acı veriyor olabilir. Siz günlük yaşamın karmaşası içinde farkına varmasan da bilinçaltının bunun muhasebesini yapmakta.

Rüyalarınız tüm bu dönüşüm sıkıntılarının sona ereceğini, dileğinizin olacağını ve hayatta istediklerinize kavuşacağınızı temsil etmektedir. Rüyanın unsurlar: karanlık salon, taht, tahta oturmak, cüppe, insan cesetleri,

“Rüyada Cesetler Üzerinde Taht Görmek” için 2 yanıt

Odada ceset
Ruyamda odamda bir ceset, o sarilmis yuzunu görmüyorum, bildiğim tek şey ben doktormusum ve bu kişiyi ameliyat için eve getirmisim. Biraz sonra yine odamda görüyorum kendimi, bu seferde odamin duvarlarinda kalemle yazılmış yazılar, bana bir şeyler anlatmak isteyen sesler. Anladim ki o ameliyat ettiğim bedenin ruhu bu, onu duyar duymaz dua etmeye basliyorum, korkuyorum ondan, cunku benden bir şeyler yapmami istiyor ama yuzunu hic görmüyorum, kendisinin sadece bildigim kadariyla bu bir kiz veya kadin onu ara şunu bul diye benden yardim istiyor, elimde onun esyalari kırmızı bir çanta icinde telefonlar var bir kac tane. Bu arada hep dua okuyorum.

Bu cantayla bir bina gibi bir yerde görüyorum kendimi ve telefonla biriyle görüşüyorum, bu kişiden kızın anne babasının adresi falan istiyorum orda uyandım. Ve dua okurken uyandım yine. Normalde bu tür şeylerden uzak duran insanim bu tür filmler bile izlemem. Çok ürkütücü bir ruyaydi arada buna benzer seyler goruyordum ruyamda fakat bunun gibisi ilk defa gördüm. ޞimdiden teşekkür ederim iyi ki varsınız. Allah razı olsun böyle insanlara yardımcı olduğunuz için. 25 yaş, bekar, Öğrenci. Ruh halim – iki gun önce yakın arkadaşımla tartistim onun yüzünden ev arkadaşımla da küsüm.

Sibel merhaba, odada gördüğün ceset aslında reel hayatta artık kullanmadığın ve bu yüzden körelmiş bir yanını işaret etmektedir, bakınız rüyada ceset görmek sayfası. Rüyada doktor olduğunu görmek hayırlı bir rüyadır, sosyal ilişkileri güçlü, mutlu, kendine güvenen ve refah düzeyi iyi bir yaşamı simgeler. Rüyanın bundan sonrası ise sahip olduğun yeteneklerin farkında olup, yaşamında tehlikelerden uzak durduğunda mutlu ve huzurlu bir yaşamın seni beklediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir