Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek neye işaret eder?

Merhaba. Ben Neriman. 38 yaşında memur bir bayanım. Rüyamda müstakil evlerin bulunduğu bir sitede oturuyorum. Benim evimin dış kapı girişine bir kaç basamaklık merdiven var. Evin içinden bir çeşmeden kapı girişine berrak ve bol su akıyor. Çeşme merdivenle kapı arasındaki küçük boşlukta. İş arkadaşlarımdan bazılarını hatırlıyorum. Onlar da çeşmeye gelmişler. Su o kadar çok akıyor ki boşlukta duvarlar da tertemiz yıkanmış. Rüyada çeşmeden berrak su aktığını görmek nedir? Bana bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada çeşme görmek neye yorulur?

Neriman merhaba. Gördüğünüz rüya çok değerli mesajlar vermekte ve gerçek yaşamınızda bir sorun veya olayı reddetme durumunuzun olduğunu, sorumluluğun size ait olmadığını ispatlama durumunda olduğunuzu simgelerken, çeşmeden akan berrak su tüm bu gelişmelerin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağını işaret etmektedir.

Rüyada çeşme görmekRüyada çeşme görmek iyiye yorumlanır, hayırlı gelişmeleri işaret eder, rüya sahibinin gösterdiği sabır ve verdiği emeklerin meyvesini alacağına, hanesine sıcaklık, bolluk ve bereket geleceğine yorulur. Çeşmeye gitmek rüya sahibinin geleceğini ilgilendiren bazı hayırlı adımlar atacağına ve bunun sonunda başarı ve itibar kazanacağına işaret eder. Çeşmeden su içmek rüyayı gören için selamete ermeye ve bereketli geçecek bir yıla işarettir. Çeşmeden su almak veya çeşmeden su doldurmak kişinin elde edeceği başarı ve maddi kazanç sayesinde sevdiklerine yardım edeceğine, bu sayede daha fazla dua ve takdir kazanıp bundan kendisinin de mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada akar çeşme görmek gerçek yaşamınızda pek çok fırsatı kaçırdığınız, size faydası olmayan boş işlerle uğraştığınızı, yaşamınız boş geçirdiğini simgeler. (burada anılan musluksuz bir şekilde sürekli akan çeşmedir)

Temiz çeşme hayırlı, uğurlu bir iştir. Güzel çeşme görmek ve bu çeşmeyi açarak su alan kimse düşlediği kısmete sahip olur. Altın çeşme Evli erkek ve kadınlar için bolluk ve berekettir. Gümüş çeşme Bekar erkekler için mutluluk verecek temiz bir aşktır.

Çeşmeden çok su aktığını görmek, itibarın artması, yükselmek anlamına gelir. Kuru çeşme görmek bir kazanç kaybı, ticarette zarar, tarımda verimsizi bir yıl anlamına gelir. Çeşmede bulanık su, Çeşmeden bulanık su akması canınızı sıkacak bir dedikodu duyacaksınız demektir. Çeşmeden kan akması iyi değildir, kötü bir olayın habercisidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çeşme Görmek” hakkında 3 yorum

  1. iyi günler, benim bir sıkıntım vardı ve arkadasim benim adima istihareye yatti ve beni bir çesmenin basinda görmüş ama çesmeden çamur gibi su akiyormus tam içecekken annemle bir kadin beni engellemiş “işte bu suyu içersen zehirleneceksin” demişler, ne demek acaba yorumlarmisınız

  2. Merhaba hocam, rüyamda uyuyorum bir türlü uyanamıyorum, zorla ayağa kalkıyorum gözlerimi açamadan düşüyorum, sonra hala uyuyorum, oturma odasında yatıyorum, bir tane mutfak tezgahı var, odada çeşme var ve havuzu su doluyor, birden odada su doluyor, her yer su oluyor, bir daha baktığım da tezgahın havuzunda ve altındaki kovada su var oluyor ama ben uykudan çok zor uyandım “Allah’ım yardım et” diye uyandım, hayır olsun inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir