Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çeşmeye Gitmek

Rüyada çeşmeye gitmek neye işarettir?

Rüyada çeşmeye gitmekKaramsar bir ruh halindeyim, beklentilerim ve ümit ettiklerim var. Uyumadan önce biraz gözyaşı dökmüş, kendi halime üzülmüştüm. Bu haleti ruhiye ile uyudum. Ruyayi sabah 8-9 arasi gordum. (Bu rüya ile uyandım)

Rüyamda, benden su istendi. Su doldurmak için bir su bardağı aldım ve mahalle çeşmesine doğru yola çıktım. Çeşmeye vardım, bardağın tozlu olduğunu gördüm ve yıkamaya başladım. Yıkarken, bardağın dudak değen yerinde kopma/kırılma olduğunu, bir kısmının eksik olduğunu gördüm. Sonra çeşmede akan suyun içilemeyecek kadar ılık olduğunu fark ettim. Arkamda bir adam alayvari bir şekilde ayakta baglama caliyordu. Sularin aktigi yerde bir yarisi kirik/eksik bardak daha vardi. Rüyam detayları ile böyledir. Saygılarımla. 25, Erkek, Bekar, Y. Lisans öğrencisi,

Rüyada çeşmeye gitmek yorumu

Rüyasında birisinin kendinden su istediğini görmek, rüyada gördüğünüz kişiyle alakanıza göre yorumlanır ve o kişinin sizin desteğinize gereksinimi olduğunu simgeler. Su isteyen kişiyi gerçekte tanımıyorsanız o zaman gerçek hayatta akrabanız olmayan birinin size gereksinim duyduğunu gösterir.

Rüyada çeşmeye gittiğini görmek rüya sahibinin geleceğini ilgilendiren bazı hayırlı adımlar atacağına ve bunun sonunda başarı ve itibar kazanacağına işaret eder. Rüyada su bardağı görmek reel hayatta bir şeyin ispatlamanız beklendiğini simgeler. Bu genellikle duygusal manada olmaktadır yani iyi olduğunu göstermek, sıhhatli olduğunu kanıtlamak veya mutlu olduğunu ifade etmek gibi. Kırık bardak görmek ise bir olay ya da durumun rüya sahibini çok üzdüğünü ya da öfkelendirdiğini ancak bunun etkisinin yakında geçeceğini temsil eder.

Rüyada bağlama çalan birini görmek oldukça makbul bir rüyadır ve bir mala, mülke ya da paraya sahip olmaya haber verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir