Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çete Görmek

Rüyada çete görmek neye delalettir?

Rüyamda bir çete ile tanışıyorum ama onların çete olduğunu bilmiyorum. Beraber bir araca biniyoruz ve çetenin başı arabanın tepesinden sağa sola ateş ediyor. Bir çocuk denk gelmedi diyor. Sonrada zayıf çelimsiz bir çocuğu vuruyor. Çocuğun babası ve ailesi bizim etrafımızı sarıyor, Ben gizleniyorum, hatta çocuğun babasına işaret edip katili gösteriyorum. Daha sonra orada da bir çatışma çıkıyor ve çocuğun babası ölüyor. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyada çete görmek tabiri

Rüyada çete görmek veya bir çete tarafından tehdit edilmek, gerçek yaşamınızda bir baskı gördüğünüzü ifade eder. Rüyada çete üyesi olmak, çete üyesi olduğunu görmek, kaba kuvvet ve sindirme yoluyla bir şeyler başarmak anlamına gelir. Rüya ilkel, asi yön dikkati çeker.

Rüyada birinin vurularak öldürüldüğünü görmeniz gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Günlük yaşamda fırka, grup, hizip, hücre, komita, parti, tim, topluluk, zümre kelimeleri benzer anlamda kullanılmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir