Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada cetvel görmek

Rüyada cetvel görmek neye delalet eder?

Orta okulda aşık olduğum bir dönemde sevgili olduğumuz çocuğu sürekli olarak rüyalarımda görüyorum. Bu defada okuldaki arkadaşlarımızla beraber görüyorum. Bir masanın üstüne oturuyoruz yanıma gelip “aa saçların ne kadar uzamış” diyerek elindeki bir cetvel ile saçımın boyunu ölçmeye çalışırken diğer yandan da beni öpmeye çalışıyordu, “dur” dedikçe daha çok üstüme gelip öptü, bende güldüm sanki yanımda gibi heyecanlanıyorum. Sonra kumsalda görüyorum kendimizi, beyaz çarşafa oturmuşuz, üstümüze deve geliyordu, çarşafın altına saklanıp devenin gitmesini bekledik, gündüzdü hava sıcaktı ama terlediğimi hissetmedim.
Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :Kadın
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğrenci-İşsiz
Ruh haliniz :Yalnız, işsiz,dönemi uzamış öğrenci

Rüyada cetvel görmek yorumu

Rüyanız standart bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup, bu konuda bilgiyi eski sevgiliyi görmek rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz. Burada ilginç olan onu sürekli görmeniz olup bu durum rüyanın önemli bir mesaj verdiğini göstermektedir.

Rüyada cetvel görmek iş veya eğitim hayatında rüyayı gören kişinin bazı sorunlarla karşılaşabileceğini işaret eder. Rüyada cetvel kullanmak, cetvel ile bir şeyin boyunu ölçmek maddi sorunlara işaret edebilir, tutumlu olmanızı ifade eder.

Rüyada kumsal görmek, kumsalda olmak, yürümek, oturmak, yatmak, bulunmak İç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yapmayı simgeler. Genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder. Kumsalda üzerinize gelen deve ise sırtınızda çok fazla yük taşıdığınızı, daha gösterişsiz ve yalın olmanız gerektiğine işaret eder. Duygularını açıklamak ve serbest bırakmak yerine içinde tuttuğuna ve sakladığına işaret eder. Affetmeyi ve unutmayı öğrenmeniz gerektiğini gösterir. Ayrıca büyük problemlerle baş edebilme, sorumluluk alma potansiyeliniz olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir