Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada ceviz görmek neye işarettir?

Rüyada ceviz görmekBen Yunus Emre, rüyamda bağımızdaki havuzda boğuluyordum ve çırpınıyordum. Rüyada ceviz ağacını çıktım ve ceviz topluyordum, birden ayağım kaydı ve ceviz ağacının altındaki havuza düştüm, yüzme bilmediğim için çırpınıyordum bu arada havadan ceviz yağıyordu, düştüğüm havuza tanımadığım bir abla geldi ve bana “elini ver” dedi, bende verdim ve kurtuldum, havuzdan çıktığımda bayıldım ve çok korktum bu rüyadan.

Rüyada ceviz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ceviz görmek gerçek yaşamın maddi yönleri hakkında mesajlar verir. Rüyayı gören kişinin geçmişte yaptığı hayırlı işler, fedakarlıklar veya iyiliklere karşılık iyilik bulmasına rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntı, çektiği zorluk ve üzüntülerden uzaklaşacağına, rahata ereceğine delalet eder

Ceviz toplamak aile yaşantınızın mutlu olmasının belirtisidir. Aile yaşantınızdaki mutluluğu artırmak için kimi girişimlerde bulunduğunuzu ifade eder. Ceviz koparmak ceviz kopardığını görmek, beklenmeyen ve mecburi bir seyahat nedeniyle sevdiklerinizden bir süre ayrı kalacağınız anlamındadır. Rüyada ceviz yemek ceviz yediğini görmek, helal yollardan bol para kazanmak demektir, kazancınızda bir artışa işaret eder. Çürük ceviz birisinin sizi kandırmak istediğini, dikkat etmezseniz kandırılacağını temsil eder.

Ceviz ile oynamak, Cevizle oynadığını görmek, aile içinde tartışma, kavga olabileceğini haber verir. Yeşil ceviz, Olmamış ceviz yemek, helal olmayan yollardan para kazanmak anlamına gelir. Ceviz içi yemek helal mal varlığı kazanılacağını gösterir. Dalında ceviz, ağaçta çok ceviz görmek, rekabet, kin duymak, birinin düşmanlığı demektir.

Ceviz kırmak, ceviz kırıp yemek, yeni bir mal almanın işaretidir. Yenmez halde ceviz, kurtlu ceviz, görmek üzüntü, sıkıntı işaretidir.

“Rüyada Ceviz Görmek” hakkında 1 yorum

  1. rüyamda birsürü ceviz içi vardı 5 6 kılo kadar sade ceviz içi ama içlerinde ucan sinekler vardı annem babam dedemlerle o sineklerı cevızlerden ayırıyoduk rüyamı yorumlarmısınız .tesekurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir