Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ceviz Toplayan Çocuklar Görmek

Rüyada ceviz toplayan çocuklar neye delalettir?

Merhabalar, bugün rüyamda eski evimizin bahçesinde olduğumu ve komşu çocuklarının bahçemizdeki cevizleri toplayıp yere koyduklarını gördüm. Onlara kızdım, kızmam ile birlikte çocuklar kaçıştı ama sarışın mavi gözlü küçük kızın bana kafa tuttuğunu gördüm, ona cevizleri fırlattım.

Ancak daha sonra çocuğun bana kafa tutuşu hoşuma gitti ve gülümseyerek yerdeki cevizleri alıp kabuklarını soyup kıza verdim, kız da bana “Allah razı olsun” dedi, ben de ona “benim için hep dua etmesini” söyledim, kız da bana “Allah benim dualarımı kabul etmiyor ki” dedi, ben de ona “olsun sen yine de et” dedim. Sizce bu rüyamın anlamı nedir, bir de şuan sınav haftasındayım ve inanılmaz sıkıntılıyım, bu rüyamın bununla bir alakası olabilir mi? şimdiden teşekkürler. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada ceviz toplayan çocuklar görmek yorumu

Rüyanızda eski evinizin bahçesinde olmanız şu anda reel yaşamınızda bazı sıkıntılar içinde olduğunuzu ve geçmişin stressiz, dertsiz, tasasız günlerine özlem duyduğunuzu göstermektedir.

Rüyada ceviz görülmesi reel hayatın yaşamın maddi yönünde hayırlı gelişmeleri haber verir. Rüyayı gören kişinin geçmişte yaptığı hayırlı işler, fedakarlıklar veya iyiliklere karşılık iyilik bulmasına rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntı, çektiği zorluk ve üzüntülerden uzaklaşacağına, rahata ereceğine delalet eder. Çocukların bahçede ceviz toplaması aslında sizin mutluluğunuza mutluluk katmak isteyen birilerini işaret etmekte, sizin onları kovalamanız sizin iyiliğinizi isteyen bu kişileri yanlış anladığınızı belirtmektedir. Rüyada size kafa tutan sarışın kız hayatınızda mutlu ve başarılı olmak, hayatı dolu dolu yaşamak için yapacağınız bir çok iş olduğunu anlatırken onun mavi gözlü olması ise her zaman dikkatli olmak gerektiğini hatırlatmaktadır.

Rüyanın en ilginç tarafı bu sarı saçlı mavi gözlü kızın dua ettiğini görmeniz ve aranızda geçen konulmadır ki anlamı ise yaşamın kaosu karşısında hayatın manevi yönünü ihmal etmemek gerektiğini hatırlatmakta ve zihninizden olumsuz duygu düşünceleri atmak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir