Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çevre Kirliliği Görmek

Rüyada çevre kirliliği görmek ne demektir?

Merhabalar, rüyamda ailemin evinin camından gökyüzüne bakıyorum ve gökyüzünde sayılamayacak kadar meteor düşmesi görüyorum. Hemen aileme sesleniyorum, yanımda annem, babam ve bir kaç akrabam var. Akşam vakti ve elektrikler kesilmiş her yer karanlık. Ben ve yanımdakiler gökyüzüne bakarak atmosferde yanan ve rengarenk gökyüzüne düşen meteorları izliyoruz, hatta takip edemiyoruz. Sarı, kırmızı, mavi çeşitli renklerde ve sayılamayacak kadar fazlaca düşmekte. Ancak hepsi yere düşmeden atmosferde yanıyor. Herkeste biraz korku var, ancak sonraları bu güzel olayı şaşkınlıkla izliyoruz.

Sonra hemen gündüz oluyor. Göktaşı düşmesinden sonra gökyüzünün önce sol yanında sonra sağ yanında gri dumanlı hortum şeklinde bulutlar oluşuyor. Oraya hemen yetkililer uçan beyaz araç göndererek müdahale ediyorlar. Gri hortum şeklindeki bulutlara bu araçlar su sıkıyorlar. Sonra dışarı çıkıyorum, “dışarıda durumlar nasıl” diye, hortumun dağıldığını, ancak meteor düşmesinden kalan ve dünyaya uzaydan gelen kirliliklerin havada uçtuğunu görüyorum.

Tarifi yapılamaz kahverengimsi maddelerin bu olay ardından yavaş yavaş düştüğünü görüyorum ve çevrenin nasıl kirleneceğini düşünüyorum. Etrafıma baktığımda yaşamın normal olduğunu, bisiklete binen ve top oynayan çocuklar olduğunu görüyorum. Onların bu uçan maddelerle ilgilenmediğini ve korkmadığını anlıyorum, şaşırıyorum. Rüyam bu kadar yorumunuzu bekliyorum teşekkürler iyi çalışmalar.

Rüyada çevre kirliliği görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız çok hoş bir rüya olup, korkulacak şeyleri değil tam tersine güzel gelişmeleri işaret etmekte, idealist düşüncelere sahip olduğunuzu, önünüzde başarılı dönem olduğunu müjdelemektedir. Rüyada meteor görmek başladığınız veya yakın bir zamanda başlayacağınız bir projede başarı elde edeceğinizi işaret eder. Meteor yağmuru, Rüyada meteor düşmesi, meteor düştüğünü görmek idealist düşünceleri temsil eder. Rüyada hortum görmek içinizdeki fırtınaları ifade eder. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşır. Rüyanın unsurları: gökyüzü, meteor, gök taşı, meteor düşmesi, hortum, bulutlar, bisiklete binen çocuklar, top oynayan çocuklar, uçan maddeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir