Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çevre Yolunda Araba Kullanmak

Rüyada çevre yolunda araba kullanmak neyi işaret eder?

Rüya başlığı: gitmek istediği yere ulaşamamak

Rüya detayı: Merhaba, öncelikle teşekkür ederim. rüyamı yorumlayabilirseniz memnun olurum. Rüyamda geniş otoban gibi çevre yolunda araba kullanıyorum. Ancak arabayı ben idare edemiyorum. garip bir şekilde benim istediğim yönün aksine hareket ediyor. Korkuyorum ve sıkılıyorum bu durumda gitmek istediğim yer evim. Ama yolda gideceğim semtin tabelasını gördüğüm halde tabela yönüne dönmeme araç izin vermiyor ve girişi kaçırıyorum.

Ve bu birkaç kez tekrar ediyor. Sonra yine kontrolüm dışında yoldan çıkıp tenha bir yerde epey dik bir tepenin üstüne çıkınca araba duruyor. Sonra bakıyorum ki el freni çekilmiş durumda. camdan bakınca da hemen yanımda bir eşek ve yanında bir işçi ona bu yoldan nasıl çıkıp gideceğim yere ulaşabileceğimi soruyorum. Mutsuz bir yüzü olduğunu hatırlıyorum. ama konuşmaları pek hatırlamıyorum. hatırladığım kadarıyla sorunuma çare olamamıştı. Sonra uyandım. Benim için yorumlarsanız çok sevinirim kolay gelsin

Rüyada çevre yolunda araba kullanmak nasıl yorumlanır?

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çevre Yolunda Araba Kullanmak” için bir yanıt

Merhaba. Ben ruyamda surekli araba kullaniyorum. Is yerimin kapisinin onune parkettigim aracin arkasinda patronum ve diger calisma arkadaslarim yerde oturmuş toplanti yapiyorlardi. Sonra ben araci parkettigim yerden cikaramadim waleyi cagirdim o arabayi cikarip duzeltti sonra ben bindim ve o an uyandim uykudan. Ne anlama geliyor acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir