Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Çeyiz Görmek

Rüyada çeyiz görmek neye delalettir?

Rüyada çeyiz görmekRüyamda Rize de eski 2 katlı bir eve taşınmışız ama içeride ev sahibinin kızının çeyizi var. Sadece annem yengem yeğenim ben varız, ev çok pis, evi temizliyoruz, hiç temizlendiğini görmüyorum, bir odadaki eşyaları yeni, diğerleri çok eski, sürekli ev sahibinin kızı var, herhalde bu çeyizde onun bir miktar parası var evde bizim değil ellemeyin diyorum kafama takıldı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada çeyiz görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya hayatınızda önemli değişim olacağını, büyük ihtimalle yaşadığınız muhit veya bulunduğunuz sosyal çevrenizi değiştireceğinizi, keder ve sıkıntıdan kurtulacağına, huzurlu günlere kavuşacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada çeyiz görmek bekarlar için evlilik isteğini, evlenmek, yuva kurmak, sahiplenmek arzusunu işaret eder. Evliler için mal, mülk sahibi olmak isteğini temsil eder.

“Rüyada Çeyiz Görmek” için 2 yanıt

rüyamda kuzenimle bir yere gidiyoruz kuzenimle ceyizlik almak icin sıraya giriyoruz ama o benim önümde sıra ona gelince ben ondan once davranıp onun sırasını alıyorum benim önüme bi sire takımı seriliyo kuzenimin önündede sire takımı var ben bana verileni beğenmeyip onun önündekini alıyorum aldığım sire takımının üstünde seccade var mürdüm rengi beyez karışık alıp cıkıyorum sonra gelinlşk bakmaya gidiyoruz

bugün sabaha karsi gördügüm rüya söyleydi yanimda bir erkek vardi ama yüzü görünmüyordu .annemlen ugrasiyorduk ceyizimi hazirlamaya .biz beraber hazirliyorduk ve ceyizler cekmece icindeydi ama hepisi beyaz rekteydi .ben üc cocuk annesiyim esimden bosanali yilar oluyor kizim 20-oglum19.kücügüm 11bu rüya neye isaret lütfen cevaplayin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir