Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Çeyiz Sandığı Görmek

Rüyada çeyiz sandığı neye delalet eder?

Rüyamda evimizdeki beyaz büyük çeyiz sandığını gördüm. Sandığın yerini annem değiştirmişti. Duvarın dibinde olan sandığı kapının yanına taşımıştı. Sandığın yanında bir kolunu tahta beyaz sandığa dayamış şekilde oturuyordu. Yorulmuştu.

Odanın açık kapısından baktım ve anneme “neden sandığın yerini değiştirdin” diye sordum. Annemde sadece gülümsedi. Cevap vermedi. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; sakinim.

Rüyada çeyiz sandığı görmek yorumu

Rüyada çeyiz sandığı görmek rüyayı gören insan bekar ise kısa zamanda evlenmesine, evli ise evine yeni eşya almasına ya da yeni bir ev sahibi olmaya işarettir. Sandığın büyük olması kısmetin veya fırsatın büyüklüğüne işaret ederken renginin beyaz olması ise sonun iyi ve hayırlı olacağına delalet eder. Rüyada sandık görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada bir sandığın yerini değiştirmek rüya sahibinin istek ve fikirleri konusunda daha fazla beklememesi, onları gerçekleştirmek için artık adım atmak zamanı geldiğini belirtir. Ancak sandığın yerini değiştiren anneniz o yüzden bu açıklama onu da ilgilendirebilir. Annenizi yorgun görmeniz aslında onun gerçek hayatında bir şeye üzüldüğüne delalettir çünkü rüyada yorgun birini görmek yakın çevrenizdeki birinin kariyer veya ev yaşamında yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anlatırken rüyada yorulmuş birini görmek o kişinin mutsuzluğu veya üzüntüsünün sizi de olumsuz etkilediğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir