Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ceylan Görmek

Rüyada ceylan görmek neye işaret eder?

Merhaba hocam, efendim ben rüyamda iki tane siyah ceylan gördüm, bunun manası nedir? yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. zehra, 41, Kadın, Evli, Ev hanımı, mutlu.

Rüyada ceylan görmek neye yorulur?

Rüyada ceylan görmek akraba veya değer verdiğiniz bir insanın evlenmesine işaret eder. Bu rüya alternatif olarak dünya hayatında kişinin kendini ibadete ve ahirete adamasına ve ibadet yapmaktan zevk almaya başlayacağına, kalbini tüm kötülüklere kapatacağına da rivayet edilir. Yavru ceylan görmek rüyayı gören kişinin güç ve otorite karşısında kendini aciz durumda görme huyunu bırakıp, kendine güvenmesi ve en küçük bir şey karşısında kabuğuna çekilmemesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada ölü ceylan görmek iyi bir rüya değildir ve rüyayı gören insanın kötü bir haber almasına delalet eder. Rüyada ceylan avlamak veya bir ceylan vurduğunu görmek büyük bir talihsizlik yada mutsuzluk yaşatacak bir durumla karşı kalmaya alamet eder. Ceylan derisi veya ceylan derisine yazılmış bir yazı görülmesi rüyayı gören kişinin annesi tarafında intikal edecek hayırlı bir mal veya paraya ya da bir mirasa delalet ederken aynı zamanda insanın kazancında bir artış anlamına da gelir.

“Rüyada Ceylan Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ceylan derisi suyun içinde derinin soyulduğunu ve Arapça harflerle birde benim isminden harflerle yazıldığını görmek ne demek acaba?

Ceylan derisi veya ceylan derisine yazılmış bir yazı görülmesi rüyayı gören kişinin annesi tarafında intikal edecek hayırlı bir mal veya paraya ya da bir mirasa delalet ederken aynı zamanda insanın kazancında bir artış anlamına da gelir. Rüyada görülen Arapça harfler Kuran ayetleri ise hayırlara, Kuran ayeti dışındakiler şerre işaret eder. Burada adının Arapça yazdığını görmüşsün (burada adının olduğunu nasıl bildiğin önemli, Arapça biliyorsanız sorun yok) hakkınızda bir tehlike uyarısı anlamı taşıyabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir