Rüyada Chat Arkadaşını Görmek

Rüyada chat arkadaşını görmek ne demek?

Rüyamda Uruguaylı chat arkadaşımın yanındayım. Bir sürücü kursundaymışız. Akşamüzeri oluyor, kursu terk etmeden önce öylesine sohbet ediyoruz. İkimizin de o gün için planı olmadığını anlayınca piknik yapalım o zaman bari zaman geçsin hava da güzel diyoruz. Çim bir alanda bir ağacın kenarına yerleşirken kız birden “olamaz ya unuttum” diyor, ne olduğunu soruyorum. Danette alacakmış yanına piknikte yemek için ama unutmuş, “şimdi napıcam” diyor. Nasıl olsa zamanımız olduğu için “istersen gidip alalım sonra yine gelir devam ederiz” diyorum. seviniyor.

Hiç bir şeyi toplamadan Danette aramaya çıkıyoruz ama hiç bir dükkanda markette bulamıyoruz. Dolaşa dolaşa yoruluyoruz, kız umutsuzluğa kapılıyor ben de biraz sıkılıyorum. Tam o sırada küçük bir dükkana bakmak istiyorum “olmaz orada yoktur nerelere baktık bulamadık” diyor “olsun” diyorum. İçeride raflarda bir kaç kutu buluyorum. Çağırıyorum gelip bakıyor ama “bunlar çilekli, ben çilek sevmiyorum, kakaolu arıyordum. Neyse o zaman boş ver gidelim” diyor üzgün üzgün. Dükkan sahibine soruyorum “kakaolu var mı” diye adam bana “raflarda varsa vardır yoksa üzgünüm kalmamıştır” diyor.

Kız tam kapıdan çıkacakken ben tekrar baktığımda arkada son bir kutu kaldığını fark ediyorum. Sesleniyorum hemen geliyor, seviniyor ve adama soruyor “biz o kadar yerde bulamadık sizde nasıl oluyor?” diye, adam “biz sadece bakkal değiliz aynı zamanda restauranız, içeri geçip bakmak ister misiniz?” diyor. Tabi bana soran kim? kız kolumdan tutup çekiyor, “burada yemek yemek istiyorum” diyor “iyi öyle olsun o zaman” diyorum tam masaya oturacakken bu dikiliyor ne olduğunu sorduğumda ” buranın şefini ve mutfağını görmek istiyorum!” diye sert sert konuşuyor. “napacaksın ya aman boş ver” diye gülüyorum. ” temiz ve düzgün yapıyorlar mı ona bakıcam. İşlerini doğru yapıyorlarsa çekinecek bir şeyleri olmaması gerekir nasıl olsa” diyor “nasıl istersen öyle yap” diyorum. bu içeri gidiyor.

Garson bayan rahatsız olmuş ama bir şey diyemiyor bense gülüyorum. Biraz zaman geçiyor merak ediyorum ne oluyor diye. Gidip mutfağın kapısında bakıyorum. Kız mutfağın ortasında dikilmiş her şeyi tek tek takip ediyor. Garson bayan bana gelip “ne yapıcaz bununla, şunu alsanız da kurtulsak” diyor. Ben de “e yapabilirsiniz ki yapacak bir şey yok o öyle işte” diyorum ve başlıyorum kahkaha atmaya. Başka bir şey hatırlamıyorum. rüyam bu kadar. Rüya detayı: 21, öğrenci, erkek, bekar

Chat arkadaşını rüyada görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız güçlü sosyal yönünüzü, bir topluma girdiğinizde hemen uyum sağlama yeteneğinizi ve bulunduğunuz grupta liderlik yapma kabiliyetinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir