Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada China Görmek

Rüyada Çin’i görmek neye delalettir?

İyi günler, ben rüyamda Çin’e gidiyordum ya da Çin’e gidecektim. Bunu biliyordum daha sonra telefonla konuşuyordum, Çin’e gideceğimi yada şu an orada olduğumu anlatıyordum. Aynı gece arkadaşımda rüyasında beni görmüş ben onu telefonda aramışım ve ona Çin’e gideceğimi söylemişim, arkadaşımla aynı gece böyle bir rüya görmek çok garibime gitti, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada Çin’e gitmek tabiri

Değerli arkadaşım, China kelimesi Çin ülkesi – Çin Halk Cumhuriyeti anlamında kullanıldı. Rüya sözlüğümüzde CİN kelimesi ile karışmaması için İngilizce yazılışı kullanılmıştır. Rüyada Çin’i görmek, Çin’e gitmek, Çin’de olmak, Çin’de gezmek, Çin’de çalışmak, Çin’de alışveriş yapmak aşağıda anlatılmıştır. Arkadaşının rüyasında seni görmesi ve yine Çin’e gitmek konusunun geçmesi ilginç, bu durumu görülen rüyalar ortak rüya mı? diye inceledim. Ancak kendin ve arkadaşın hakkında bilgi yok, arkadaşlığın niteliği belli değil. Bu nedenle bu konuda bir şey söylenemez.

Rüyada Çin’i görmek rüyayı gören kişinin yaşamında kendini bazı yeni gelişmelere hazırlaması gerektiğini veya seyahat isteğini işaret eder. Çine gitmek rüya sahibinin sıkıntılarının bitmesine ve bundan sonra yüzünün artık güleceğine rivayet edilir. Çin’de olmak veya Çin’de gezmek kişinin iş hayatında yükselmeye ya da daha yüksek mevkide başka bir işe geçmeye de işaret edebilir.

Çin’de çalışmak yada Çin’de çalıştığını görmek rüya sahibi insanın şu anda yaptığı bir iş yada giriştiği bir yatırımda bir miktar maddi kayba uğradığına ancak sabır ve gayretle bu kaybı kapatıp, yitirdiklerinin yerini dolduracağına ve hanesine bolluk ve zenginlik geleceğine işarettir.

Çin’de alışveriş yapmak kişinin işlerinin açılması sayesinde kazancının çok daha artmasına ve rızkının bollaşmasına delalet eder. Rüyada Çinli görmek, Çinli ile karşılaşmak, Çinli biriyle konuşmak yaşamınızda farkında olmadığınız kimi özel yetenekleriniz olduğunu, bunları değerlendirmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada yaşlı bir Çinli görmek bilgelik ve bilgiyi temsil eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir