Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çıban Görmek

Rüyada çıban görmek neye işarettir?

Rüyamda kız arkadaşımın vücudun her yerinin çıbanlar içinde olduğunu gördüm, bunun anlamı nedir sayın admin, şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada çıban görmek tabiri

Rüyada vücudunda çıban çıktığını görmek kötü rüyalar arasındadır. Gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz kimi küçük sıkıntı veya problemlerden kaynaklanan negatif enerjiyi üzerinizden atmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada vücutta çıban çıkması hayatta yapılan bütün kötülük ve işlenen günahların cezası olduğunu unutmamak ve buna göre davranmak lazım geldiğini belirtirken aynı zamanda kişinin bu gibi günahı ya da yanlışı varsa öncelikle tövbe etmesi gerektiğini gösterir, kendini kötü yollara sürükleyen kötü huylu insanlardan hemen uzaklaşmasını anlatır ve uzaklaşmaz ise kötü hallerin başına geleceğine alamet eder.

Rüyada vücudundaki çıbanın patladığını ifade etmeniz veya açığa çıkmak için gereken bir şey olduğunu gösterir. Rüyasında çıban patlatmak aynı zamanda rüyayı sahibinin yapacağı çalışmalarla başarılar kazanacağını ve bu  sayede daha güzel yerlere geleceğini, herkesin beğenerek takip ettiği ve kendine örnek alacağı biri olacağını, anormal sıkıntılarla girdiği bir işten büyük kazançlar elde ederek çıkacağını, rahata ereceğini, güzel olaylarla karşılaşıp mutlu olunacağını temsil eder.

Rüyada başka birinde çıban çıktığını görmek yaşamınızda duygusal ya da ilişkisel bir sorun olduğunu simgeler.  Rüyada başkasında çıban görmek rüyayı görenin kafasının kimi olaylar sebebiyle oldukça karışık olduğunu simgeler. Bu rüyalar genel olarak bir karar verme aşamasında olan ve nasıl karar vereceğine emin olamayan insanların gördüğü bir rüyadır. Rüyada dolama görmek affetme, güzellik anlamlarını simgeler, aynı zamanda kişinin kendini cezalandırdığı manasını taşır. Akarca, apse, arpacık, döküntü, ergenlik, fistül, gece yanığı, kan çıbanı, köpek memesi, uçuk, yılancık, zona kelimeleri de çıban kategorisinde yorumlanabilir.

“Rüyada Çıban Görmek” için 2 yanıt

rüyamda tuvalette aynadan kendime bakıyordum. gözümde 2 tane beyaz birşey vardı. kocamandılar. dokundum biraz sıktım. patladı. arpacık veya çıban gibiydi. (rüyamda çıbandır diye düşündüm ve kesin nazardan çıktı diye düşündüm.). o şey patladıktan sonra bıraktım. sonra tamamen sıktım. ancak sonra sıktığıma pişman oldum

Rüyada vücunuzdaki çıbanın patladığını veya çıbanı patlattığını görmek ifade etmeniz veya açığa çıkmak için gereken bir şey olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir