Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek neye delalet eder?

Rüyada çiçek görmek şefkat, merhamet, nezaket, zevk, güzellik, ve kazanç anlamına gelir. Canlı çiçek, rengarenk çiçekler aynı zamanda mükemmellik ve güçlü maneviyat ifade eder. Rüyanız sevgi, sevinç ve mutluluk ifadesi olabilir. Bu konuda rüyada görülen çiçeği hatırlamak büyük önem arz etmektedir çünkü görülen her çiçeğin verdiği mesaj farklıdır ve çoğu zaman değerli bir anlam taşır. Çiçeği hatırlarsanız lütfen ilgili rüya yorumu sayfasını okuyun.

Rüyada çiçek koklamak ne demektir?
Rüyada çiçek kokladığını görmek, güzel bir çiçek kokusu duymak, sahip olduğunuz fakat yeterince değerlendiremediğiniz gizli potansiyel ve gizli yetenekleri temsil eder.

Rüyada çiçek görmekRüyada çiçek koparmak nasıl yorumlanır?
Dalından çiçek koparmanız, çiçek toplamak, maneviyat bakımında mükemmellik, mükemmele erişme arzunuz olduğunu ve bu yolda ilerlediğinizi simgeler.

Rüyada çiçek almak neye işaret eder?
Çiçek satın almak, çiçek aldığını görmek, gerçek hayatta sevindirmek, mutlu etmek istediğiniz birisi, birileri olduğunu ancak bunun hep düşüncede kaldığını simgeler. Birisinden çiçek almak, birinden kutlama ya da özel anlamda çiçek aldığını görmek sizi beğenen, takdir eden birileri olduğunu simgeler. Güzel karakteriniz ile size hep saygı duyulduğunu gösterir.

Rüyada çiçek vermek ne anlama gelir?
Birine çiçek verirseniz, çiçek göndermek, çiçek yollamak veya çiçek verdiğini görmek açık iletişim, açık ilişki sembolüdür. Yani “seni seviyorum, seni beğeniyorum, benim için önemlisin ancak bu duygularımı sana anlatmakta zorlanıyorum, beni unutma” anlamı taşır.

Rüyada çiçek yetiştirmek neyi gösterir?
Rüyanızda çiçek yetiştiriyorsanız, çiçek yetiştirdiğini görmek, gerçek yaşamda çiçeklenmeyi işaret eder, yani bir aşk veya yeni gelişmekte olan bir ilişkiyi işaret eder.

Rüyada çiçek yemek ne demektir?
Rüyada çiçek yediğini görmek çok ilginç bir rüya olup, rüyadaki çiçeğe göre farklı anlam taşır ve rüya sahibinin çiçeğin karakteristik özelliğini kabul etmeye hazır olduğu ifade eder.

Rüyada çiçek sulamak ne anlama gelir?
Rüyada çiçek suladığını görmek bir iyileşme süreci temsil eder, işlerde ve sağlık durumunda iyiye gitmeyi simgeler. Ruhsal zenginleştirme ve duygusal büyüme sinyalleri verir. Rüyada çiçek sulayan birini görmek uyanık yaşamda sizin iyileşmenize ya da kendinizi iyi hissetmenize vesile olacak birinin varlığını temsil eder. Bu kişinin etkisiyle güzel gelişmeler olacağına delalet eder.

Rüyada görülen çiçekler renkleriyle birlikte yorumlanmalıdır.

Rüyada solmuş çiçek veya ölü çiçek görmek, hayal kırıklıkları ve kasvetli durumları ifade eder. Bu bir aşk ilişkisinin sona erme sinyali olabilir. Beyaz çiçek saf ve temiz karakteri işaret ederken öte yandan da kişinin hayallerine kavuşmasına yorulur.  Kırmızı çiçek rüyayı gören kişiyi heyecanlandıracak bazı gelişmelere, yeni bir tanışmaya veya sevgiliyle buluşmaya işarettir. Sarı çiçek hastalıklı veya yolunda gitmeyen bir ilişkiyi temsil eder. Siyah çiçek bir ilişkide hayal kırıklığı yaşamayı ifade eder. Mavi çiçek rüyayı gören kişiyi büyük bir iç huzura kavuşturacak ilişkiye delalet eder. Bir buket çiçek almak o rüyayı için görene saygı, onay, hayranlık ifade eder. Çorak topraklarda açan çiçekler görmek enerjiniz ve neşeli doğanız sayesinde pek çok zorluğu kolayca aşacağınızı gösterir.

Türüne göre çiçeklerin rüya tabiri listesini çiçekler sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Çiçek Görmek” için 7 yanıt

rüyada oglumu yolu olmayan ova gibi etrafı simsiyah çevrili tek başına oturdugunu görmek ne demek

Cemal

Aslında mesajı yanlış yerde açmışınız, ancak konu evlat olunca onayladım.

Oğlunuz kaç yaşında? Mesleği nedir?

Merhaba,
Ruyamda evimizin salonundayim ve gokten birseyler yagiyor pencereye cikiyorum ve gokten yaganlarin beyaz ve sari arasi cicekler oldugunu goruyorum hemen uc tane cicek yakaliyorum bunlar gul kasimpati ve papatya cok guzel kokuyorlar ve pencerenin icine aliyorum. Ruyami yorumlayabilirseniz cok sevinirim

Küs olduğum kardeşimi gördüm rüyamda, bana yavruağzı canlı çiçek demeti veriyordu. Bende ağlayarak ve ona özlemle bakarak çiçeği aldım. Tabirini yaparsanız çok memnun olurum, kardeşimle aramızda bazı sorunlar oldu ve şu an görüşmüyoruz, o yüzden bu rüya benim için çok önemli. Teşekkür ederim şimdiden.

Cemile merhaba, gördüğünüz rüya kardeşinizle yeni bir karşılaşma (birbirini daha iyi tanıma, anlama, birbirini dinleme) için kardeşinin senden ilk adımı atmanı beklediğini anlatmaktadır.

Kocaman çok güzel bi bahçede eşimle geziyorum burnuma çiçek kokuları geliyor bir kadının kazanda leylak çiçeklerini demetler halinde kaynar suda hasladiginı gördüm

Beni sosyal medyada engelleyen birisi var . Onun yanına gidip engeli kaldırması için yalvarıyorum . O da engeli kaldırıyor . Sonra ben buna çok seviniyorum . O sevinçle teşekkür edip, yanağından öpüyorum . Sonra ablam diyor ki niye öyle yaptın cennette siyah gül açar diyor . Bende o ne diyorum . Cevap alamıyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir