Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Çiçek Hastalığı Görmek

Rüyada çiçek hastalığı neye delalet eder?

Ben 8 aydan beri eşimden ayır ailemin yanında yaşıyorum, iki gün önce gördüğüm rüyada yanımda eşim, annem, ablam kısacası tüm ailem vardı, henüz ayrılmadığım ama ayrı yaşadığım eşim çiçek hastası olmuş, ona evde bakıyorduk, eşim beni sürekli yanaklarımdan öpüyordu, ben “yapma , hastalığın bize de geçecek” diyordum, herkes bize bakıyordu. Bunun manası ne demektir? Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

Rüyada çiçek hastalığı görmek yorumu

Manolya merhaba, rüyada eşini öpmek, eşiyle öpüşmek, eşi ile öpüştüğünü görmek eşinizle bundan sonra daha yakın olmak, onunla daha fazla vakit geçirmek için arzu duyduğunuzu simgeler.

Rüyada çiçek hastalığı görmek zorluğa delalet eder, makbul bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin önünde sıkıntı dolu günler ve geceler olduğunu işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin bir sebeple işlerinin aksamasına ve bu yüzden borcunu ödemekte sıkıntı yaşamaya veya verdiği sözleri yerine getirememeye yorulur. Rüyada çiçek hastalığına yakalanmak, çiçek hastalığına yakalandığını, vücudunda çiçek çıktığını görmek kişinin gerçek yaşamında bir takım gerçekleri başkalarından sakladığını ve bu gerçeklerin ortaya çıkacağı endişesi ile yaşamının berbat hale geldiğine işaret eder. Rüyasında çiçeğe yakalanmış birini görmek bir başkasının sebep olduğu bazı sıkıntılar yaşadığını ve bu sorunları aşmak için uğraşmak yüzünden hem fiziksel hem de zihinsel bakımdan yorgun düştüğünü temsil eder. Rüyada yüzünde çiçek lekesi, çiçek bozukluğu görmek çok para kazanmak için kimi şeyleri kaybetmeyi göze aldığını, büyük risklere girdiğini simgeler. Yüzünde çiçek izi olan birini görmek maddi anlamda yeni adımlar atmadan önce bir kez daha iyice düşünmek gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir