Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çiçek Sulamak

Rüyada çiçek suladığını görmek neye işaret eder?

Rüyada çiçek sulamakMerhaba. Bulunduğumuz ilde ev almak istiyorum. Geçtiğimiz haftalarda elimizdeki yüksek miktarda nakit parayı dövize çevirdik. Dövizin yükseleceği ümidi ile tabii ki. Ancak dövizin düşmesi bizi ümitsizliğe sevk etti ve bu konuda eşimle daha fazla zarar etmeden bozdurma düşüncesiyle biraz tartıştık ve eşimin kazansak iyi gün dostluğu yapıp sevinmesi normal ancak kaybettiğimizde zorluğu görünce huzur kaçırması beni çok üzdü. İşin doğrusu bende ümitsiz ve endişeliyim, çünkü sonuçta memuruz daha fazla kaybetme korkusu oluyor. Elbette bir yandan kararsızlık

Gece sabah 05:45 sıraların rüyamda, elimde bir su hortumu ile saksıdaki yeşil bir çiçeğe su veriyorum. Çiçek suyu alıyor, altından taşıyor, yere dökülüyor. Sonra hemen yanında bulunan akvaryuma hortumu tutuyorum, içinde rengi turuncuya yakın olan japon balıkları ve ismini bilmediğim beyaz balıklar var. Sonra tekrar içinde yeşil çiçek bulunan saksıya su tutuyorum. Toprak suyu aldıktan sonra yine dibinden su yere boşalıyor ve suyun çıkardığı sesle yanımdaki kanepede uyuyan eşim uyanıyor bende ona “ben temizlerim etrafı sen yat” diyorum , oda tekrar uyuyor. Sonra tekrar hortumu akvaryuma tutuyorum beyaz balığın birinin üstüne doğru suyu tutuyorum balık hemen kenara çekiliyor ve sonra birden uyandım. Bunlar neye işaret eder, yorumlarsanız sevinirim saygılar. 30 yaşındayım memurum.Ruh Hali: Endişeli, gergin, kararsız.

Rüyada çiçek sulamak nasıl yorumlanır?

Rüyada su hortumu görmek tutku sembolüdür. Bir sulama hortumu görmek veya kullanmak rüya sahibi kişinin elindeki sınırlı imkanlara rağmen tutkulu olduğu şeyin peşinden ısrarla gittiğini simgeler, çoğu zamanda bunu başaracağını gösterir.

Rüyada çiçek sulamak çiçek suladığını görmek bir iyileşme süreci temsil eder, işlerde ve sağlık durumunda iyiye gitmeyi simgeler. Ruhsal zenginleştirme ve duygusal büyüme sinyalleri verir. Bakınız rüyada çiçek görmek sayfası.

Rüyada akvaryum görmek makbul değildir. Eşinizin ve dostlarınızın desteğinden mahrum kalacağınıza ve kısmetsizlik ile mücadele edeceğinize işarettir.

Rüyada japon balığı görmek, rüyada japon balıkları uyum ve ahengi temsil eder. Rüyayı gören bekar ise mutlu uyumlu bir evlilik yapacağına, evli ise evinde ahenkli güzel bir yaşam süreceğine işaret eder.

Sonuç olarak rüyanız şu anda eşiniz ve dostlarınızın desteğini kaybettiğinizi ancak kısa süre içinde işlerin yoluna girip yeniden huzur ve mutluluğa kavuşacağınızı ifade etmektedir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çiçek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çiçek Sulamak” için bir yanıt

Rüyada solmuş bir çiçeğin açtığını görmek
Rüyamda beyaz bir çiçeği önce solmuş olarak görüm ve ona su verdim, daha sonra tekrar baktığımda çiçeğin eski halinden de güzel açtığını gördüm. Bu rüyanın neye işaret ettiğini yazar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir