Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çiçekçi Görmek

Rüyada çiçekçi görmek neye işarettir?

Rüyamda bir çiçek dükkanı görüyorum ve hasta çiçeklerim için çiçekçiden sıvı halde bir ilaç alıyorum. Evde babam benim çiçekçiden aldığım çiçek ilacını, yerde yatıyordu gözlerinin altı kararmış ve elleri buz gibiydi, elini tuttum ama konuşuyordu ve oturuyordu. Sonra tam çiçekçiye tekrar gidecektim uyandım. Rüyamda da çok fena korkmuştum uyandığımda da yakın zamanda 2 arkadaşımın babası vefat etti, başka bir arkadaşımın da babası önceden ölmüştü. Acaba etkisinde mi kaldım?

Rüyada çiçekçi görmek yorumu

Havvanur merhaba, hakkında bilgi vermemişsin, ancak genç bir kardeşimiz olduğunu tahmin ediyorum. Anlattığın bilgiye göre gördüğün rüya uyanık hayatında tanık olduğun ve kafana taktığın bir konunun uykuda rüya olarak yansımasıdır. O yüzden bu rüyayı dikkate almamak gerekir.

Rüyada çiçekçi görmek, çiçek yetiştiren veya çiçek satan birini görmek, aile yaşamınızda büyük mutlulukların yaşanacağı güzel bir dönemi işaret eder. Rüyada çiçekçi olmak çiçek yetiştirmek, çiçek satmak, dünya nimetlerinden gönlünüzce yararlanırken ahiret güzelliği için çaba sarf ettiğinizi temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çiçek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çiçekçi Görmek” için 3 yanıt

Rüyada çiçek dolu bir yer görmek
Merhabalar, adım Murat, 20 yaşındayım üniversite öğrencisiyim ve memurluğa hazırlanıyorum.
Bir gece rüyamda, abimle birlikte yeşilliklerle, çimenlerle ve çiçeklerle dolu çok verimli bir çayırda olduğumuzu gördüm.
Çayırlığın aşağı bölümüne baktığımızda orası çok kuru ve verimsizdi; ancak bizim bulunduğumuz kısım oldukça verimli ve yemyeşildi. Çok etkilendiğim bu rüyayı yorumlarsanız gerçekten çok mutlu olurum. Saygılarımla.

Gördüğünüz rüya çok güzel mesajlar vermektedir.
Rüyada Çimen görmek Bolluk ve Ferahlığa işarettir. Taze yeşil çimen Murada ermek büyük mutluluğa işarettir.
Rüyada çayır, otluk görmek Açıklık ve güvenlik temsil eder. Size başarılarınızın takdir edildiği bilgisi geleceğini gösterir.
Rüyada çiçek görmek şefkat, merhamet, nezaket, zevk, güzellik, ve kazanç anlamına gelir. Canlı çiçek, rengarenk çiçekler aynı zamanda mükemmellik ve güçlü maneviyat sembolize eder. Rüyanız sevgi, sevinç ve mutluluk ifadesi olabilir.

Bulunduğunuz yerin verimli olması yukarıda anlatılan olumlu gelişmeleri anlatırken, karşınızdaki kurak verimsiz yer ise bir yanlış karar vermeniz sonucu olumsuz gelişmeler yaşayabileceğinizi ,ifade etmektedir.

Bu arada bu kadar çabuk yorumlayacağınızı gerçekten düşünmüyordum. Çok teşekkürler emeğinize sağlık. Peki bu gördüğüm rüya adliyedeki işimin yerine geleceğine işaret olabilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir