Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Çiçeklerle Süslü Bir Mezar Görmek

Rüyada çiçeklerle süslü bir mezar görmek nedir?

Aydınlık bir dağa tırmandıktan sonra arkama bakıyorum, halamın oturduğu evi ve parlayan denizi görüyorum, deniz çok parlak, dahada çıkıyorum, her yer yeşil, bir daha bakıyorum cami minaresi de görüyorum, zirvede bir kızla karşılaşıyorum, bana kötü baktığından bahane ararken 3 mezar görüyorum, biri hala yaşayan halamın mezarı ama mezar çok güzel ve her tarafı çiçeklerle süslü bir mezar ve parlak. Yanımdaki kız “yaşadığı halde mezarı yapılan tek insan senin halan” diyor.

Rüyam çok parlaktı. Lütfen yorumlar mısınız şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada çiçeklerle süslü bir mezar görmek neye yorumlanır?

Rüyada dağa tırmanmak gören kimse için, çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacaksınız şeklinde yorumlanır. Rüyada bir dağa tırmandığını görmek aynı zamanda rüyayı gören insanın verdiği karar ve söylediği sözlerin arkasında duran, çok mert birisi olduğuna alamet eder, rüya sahibi kişinin sözünün eri olduğuna ve kendisine güvenip, sırtını kendisine yaslayan kişilerin güvenini sarsacak bir şey yapmayacak bir karakterde olduğuna rivayet eder.

Rüyada deniz görmek bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder ve hayatta daha başarılı, daha mutlu ve huzurlu olmak için kişinin bu sinyallerin farkında olması, onlara kulak verip içinden gelen sese daha fazla önem vermesi gerektiğine yorulur. Rüyada minare görmek iletişim, haberleşme anlamını taşır. Çevrenizle daha iyi iletişim kuracağınızı, dargın olduğunuz bir kişi ile yeniden barışacağınızı işaret eder.

Rüyada çiçeklerle süslü bir mezar görmek, bakımlı mezar, bir güzel mezar görmek gerçek hayatınızda isteklerinize, hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gereken gerçek şeyleri görmediğinizi, aldatıcı, yanıltıcı görüntülerle oyalandığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çiçeklerle Süslü Bir Mezar Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda kendimi bir mezarın içinde gördüm sadece sol ayak ucunu görebiliyordum, mezarımın üstü çiçeklerle doluydu ve tekrar dirildim, yorumlarsanız çok sevinirim.

Eda selam,
Rüyada mezara girdiğini görmek şu anda reel hayatında işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret ederken mezarın çiçeklerle süslü olması bu hesaplaşma sonunda huzur bulacağını ifade etmektedir.

Ruyamda eski konustugum cocuk benim mezarımı süslüyordu ve boyuyordu ve cok yakın dostum onun uzerine çay döktü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir