Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Çiçekli Elbise Görmek

Rüyada çiçekli elbise giymek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda sevgilim ve ailesi, bizim eve beni istemeye geliyorlarmış. Yüzük takılacakmış. Ama ben önceden bir hazırlık yapmıyorum, sanki ani olmuş bir olay gibi oluyor ve ben yazlık çiçekli sıradan bir elbise giyiyorum. Yüzüğün kurdelesini sevgilimin annesi kesiyor. Yüzük tektaş değildi. Üzerinde 2-3 tane taşı vardı, gümüş-altın karışımıydı farklı bir yüzüktü çok beğenmiştim. Şimdiden teşekkürler..

Rüyada çiçekli elbise görmek tabiri

Merhaba, Rüyada kız istemek , Kız isteme, kız istenmesi, istenmek, istendiğini görmek, en sık görülen, en çok aranan rüya tabiridir.

Rüyayı gören bir kız ise
* Bazı rüya tabircisi bunu olumlu olarak yorumlamaktadırlar. Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.
* Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir.

Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder. Eğer parmağınıza yüzük takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir. Ruyada yüzükler aynı zamanda sadakat, idealleri, sorumluluklar veya inançları temsil eder.

Rüyada elbise görmek uyanık hayatınızda çevrenizle ilişkileriniz, yaşamı nasıl algıladığınız konularında mesajlar verir. Giydiğiniz yazlık çiçekli elbise ise sizin olduğu gibi görünmeyi seven, temiz kalpli karakterinizi simgelemektedir. Rüyanın unsurları: kız istemek, sevgilinin ailesini, yüzük takmak, yazlık elbise, kurdele kesmek

“Rüyada Çiçekli Elbise Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda iki tane yeni elbise gördüm, güya onlardan haberim yokmuş, diyorum ki rüyamda “yaylaya giderken bunları da giyerim” diyorum seviniyorum fazladan kıyafetim olduğuna, sonra böyle kıyafet satan bir yere gidiyorum benim gerçekte giydiğim kıyafetlerimde var orada aynısı ve satan kişide sanatçı Gülben Ergen idi yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir