Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çift Cinsiyetli Olmak

Rüyada çift cinsiyetli olduğunu görmek ne demektir?

Rüyamda kendimi tuvalette çıplak olarak gördüm. Kendime baktığımda bayan olduğum halde kendimi çift cinsiyetli gördüm. Hemen koşup annemin yanına gittiğimi hatırlıyorum. Bu ne demektir?

Rüyada çift cinsiyet görmek neye yorulur

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda kararsızlık yaşadığınız, iç kimlik çatışması içinde olduğunuz bir yaşam döneminden geçmekte olduğunuzu ve kimi gelişmeleri anlayamadığınızı, şaşırdığını simgelemektedir.

Tuvalette çıplak olduğunu görmeniz aslında gerçek hayatında üzerini örtmek yada unutmak istediğin bir durum olduğunu ifade eder. Çıplak olmaktan utanmak, unutmak istediğin bu şeyin elinde olmayan bir takım dış faktörler sebebi ile ortaya çıkmış olduğunu ancak yakındaki gelişmelerin istediğiniz yönde olacağını simgelerken, çıplak olmaktan utanmadığını görmek, çıplak olarak insanların karşısına çıkmak, arasında dolaşmak ise rezil olup, dile düşeceğiniz bir şey yaptığınızı ya da dikkatli olmazsanız yapacağınızı simgeler.

Rüyada çift cinsiyet genellikle kararsızlık veya iki yüzlülük konularında mesaj verir. Bu rüya alternatif olarak rüyayı görenin yaşamına macera heveslisi bir insanın gireceğini ve onunla birlikte çok değişik  insanlarla tanışmaya delalet ederken öte yandan bunun hayatına bir çok aksilik dolu günler getireceğini ve bir çok badire atlatılacağına rivayet edilir

Rüyada çift cinsiyetli olduğunu görmek kararsızlık yaşadığınız, iç kimlik çatışması yaşadığınız bir yaşam evresi içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada çift cinsiyetli olmak alternatif olarak rüya sahibinin reel hayatında haksız bir kazanç elde ettiğine, insanları kandırmaya veya korkutmaya kalktığına ve böylece hak etmediği şeylere, mevkiye ya da kazanca ulaşmaya çalıştığına rivayet edilir ve haram kazancın, kötü niyetin ve insanlara fitne sokmanın dönüp dolaşıp yine kişinin kendisine zarar vereceğine yorulur.

Rüyada çifte cinsiyetli birini görmek genel anlamda görülen kişiyle birlikte yorumlanır. Gerçekte kim olduğunu bilmediğin çift cinsiyet taşıyan birinin görülmesi çevrenizde şüphe duyduğunuz gelişmeler olduğunu, iki yüzlü insanlardan uzak durmanız gerektiğini ifade ederken tanıdığınız birisini rüyada çift cinsiyetli olarak görmek bu kişi hakkında gıybet etmeye veya onu haksız olarak suçlayıp onun günahını almaya delalet edebilir. Rüya sahibi kişinin bu insan hakkında yanlış kanıya kapıldığını ya da onu tam olarak anlamadığını, tanıyamadığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir