Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çift Görmek

Rüyada çift görmek neye delalet eder?

Rüyada çift görmekYaklaşık iki ya da üç ay önce öleceğim tarihi gördüm. Rüyada gözlerim kapalı duruyordum 1 Eylül tarihini görüyorum ama gözlerim kamaşıyor ve 1 rakamı flu oluyor, rakamı çift görüyorum sanki 11 oluşuyor sonra görüntü dağılıyor yeniden 1 oluyor. 1 Eylülde bayağı bir yaklaştı artık sayılı gün kaldı. 1 Eylül veya 11 eylül tarihinin ne anlamı olabilir? bu rüyanın çok etkisinde kaldım, insan birde düşünüyor gerçekten ya olursa? hayatla bağlantım koptu, şimdi sessizce beklemekteyim Azrail’in gelişini. 31, Erkek, bekar, çalışıyorum.

Rüyada çift görmek yorumu

Mustafa merhaba, öncelikle hemen söylemeliyim ki bu bir ölüm tarihi değil. Çünkü hiç kimse kendinin veya bir başkasının ölüm tarihini görmez. Bu yetenek Allah tarafından peygamberlere dahi verilmemiştir ve bu sadece Allah bilir. Düşünsenize böyle bir şey mümkün olsaydı ne kadar köyü olurdu?

Rüyada bir şeyi çift görmek rüya sahibinin geçmişteki bazı güzel şeyleri ya da iyi günlerini hatırlamaya çalıştığını ifade eder. Burada kastedilen bakılan bir şeyi çift görmek, aslında tek olan bir nesneyi iki adet görmektir. Karı koca anlamında değildir.

1 Eylül tarihinin ne ifade ettiğini aslında kendine sormalısın. Geçmişte yaşadığın veya tanık olduğun, sende anıları olan bir şeyi hatırlıyor musun? yada bu tarihlerdeki bir şeyi hatırlamak için beynin zorlandı onun ayın birinde mi yoksa 11 inde mi olduğunu mu bulmaya çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir