Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çiftleşen Yılanlar Görmek

Rüyada çiftleşen yılan görmek ne demektir?

Rüya başlığı : çiftleşmekte olan 2 yılan gördüm.
Rüya detayı: rüyamda 2 beyaz yılan gördüm, çalıların içinde çiftleşiyorlardı, ben geri çekildim bir arkadaşım geldi ve yılanları aldı. Ben o yılanları üstüme atacağını anladım, fakat kaçamadım ve arkadaşım yılanları boynuma doladı. Bu arkadaşımın arkasından çok konuşuyorum ve dalga geçiyorum, bu arada benim hoşlandığım kız onu seviyor, bu nedenden dolayı kızgınım ve onun da benim arkamdan konuştuğuna ve dalga geçtiğine inanıyorum.

Rüyada çiftleşen yılanlar görmek neye yorulur?

Merhaba, rüyanız 3 konuda fikir verebilir.

1. Yılanlar gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
2. Yılan ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmanlara işaret edebilir.
3. Rüyada yılanlar ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.

Rüyada çiftleşen yılanlar veya yılanların çiftleştiğini görmek, hayatının bazı yönlerinde entegrasyon gerektiğini, bir uyumsuzluğu işaret eder. Bu rüya alternatif olarak  yaşamdaki bazı karşıtlar arasında ( korku – güven, sağlık – hastalık gibi ) bir denge arayışınızı temsil edebilir. Daha fazla bilgi için yılan rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Çiftleşen Yılanlar Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda bir tarlada geziyordum ve irili ufaklı bir sürü yılan vardı ama benim aklımda kalan ikisinin çiftleşmesi durumuydu. Rüyam ne anlama geliyor, bilgi verirseniz sevinirim.

Ben bu günlerde bir rüya daha gördüm, iki yılan vardı, ben korkuyordum ama onlar bana saldırmadılar affedersiniz ama çiftleştiler, sonra bende rüyamda bir erkek dedim ve uyandım bu ne demek bunu çok merak ediyorum?

Funda merhaba,
Mesajınız iki açıdan hata taşıyor.
Birincisi rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermelisiniz ve düzgün cümleler kullanmalısınız. “sonra bende rüyamda bir erkek dedim” hiç bir şey anlaşılmıyor, yani rüyanızda bir erkek ismi mi söylediniz?
İkincisi rüyanızı alakasız bir şekilde örümcek rüya tabiri sayfasına eklemişsiniz. Bu sayfaya taşıdım. Rüyanızla ilgi bilgi sayfada yer almaktadır. Vaktiniz olursa yılan rüya tabiri sayfasını da okuyun.

Merhabalar. Dün istihare uykusuna yattım. Evlilik konusunda görüştüğüm kişinin hakkımda hayırlı olup olmadığını ogrenmek icin. Fakat rüyamda gölün içinde 5 tane yılan gördüm. Hepsi yan yana geldiler. Sonra ayni yilanları bir odanin içerisinde gordum. Ikili ikili sonra hepsi birbirine sarıldı. Çiftleşiyorlardı. Bi tanesi bana dogru geldi ama bu yılanların hem kör hem sağır olduğunu biliyorum ruyamda. Kaçmadım yerimden de kıpırdamadım ve korkmadım. Sonra diğer yılanı buldu ve onunla çiftleşti. En sonunda 5 i birden odanın duvarına çıktılar.

Rüyamda iki çift yılan birbiriyle çiftleşirken gördüm ve bir adamı kurtardım yılanların içinden adamın yüzünü hatırlamıyorum tanıdık değildi sanki ne anlama geliyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir