Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çiftlikte Köpekler Görmek

Rüyada çiftlikte köpekler neye işarettir?

Zannediyorum Asya ülkelerinden birindeyiz (yanımdakileri hatırlayamıyorum ama). Orada her ne sebepleyse büyük bir çiftliğe giriyoruz, inekler için bazıları yeni yapılmış olan damları(ineklerin yattığı yerler) görüyoruz, bir taraftan da çiftlik sahibini ararken bir taraftan da hayvanlar için yapmış olduğu damlar çok hoşumuza gidiyor (çok zengin olduğunu düşünüp konuşuyoruz), hayranlıkla bakınarak çiftlikte gezinirken bir sürü köpeğin kenarlarda bağlı olduğunu fark ediyoruz.

İlginç olan çiftliğin sonuna kadar gelmiş olmamıza rağmen köpeklerin bizi fark etmemiş olmaları ve yanımızdaki köpeklerin uyuyor/yatıyor vaziyette olması. Sonra çiftlik sahibi bizi görüyor, (emin değilim ama zannediyorum tanış çıkıyoruz), dinlenmek için bir gölgeye doğru giderken çiftlik sahibi bizi havlayan köpeklerden koruyarak götürüyor, o arada ben büyük abdest için müsaade istiyorum, kapısı olmayan bir yerde büyük abdestimi yapıyorum sonra temizlenirken elimde büyük abdestimi görüyorum, bundan sonra bağlı olmayan bir köpek bana doğru geliyor ve işaret parmağımdan ısırıyor. çekiştirirken kurtarıyorum ama biraz kanadığını görüyorum, sonra bize evinin gölgesinde ikramda (yemek-çay-kahve v. s. ) bulunuyor, dostane ve samimi bir muhabbet ortamı oluyor ve zannediyorum o çiftlikten ayrılıyoruz.

Rüyada çiftlikte köpekler görmek rüya tabiri

Gördüğünüz rüya, mal, mülk, yatırım, maddi menfaatlerinde iyileşme için arayışlar içinde olduğunuzu, bunun için oldukça detaylı düşüncelere sahip olup; iyi kötü, dost düşman gibi ayrımlara karşı dikkatli olduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyanızdaki en can alıcı nokta ise; maddi konularda iyileşme arayışınızda, sakin kafayla düşünmek, hatasız kararlar verebilmek için üzerinizdeki kimi yükleri, sorumlukları üzerinizden atmanız veya onları tamamladıktan sonra çalışmalarınıza devam etmeniz gerektiğidir ki zaten bunun farkında olduğunuzu söylemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çiftlikte Köpekler Görmek” için bir yanıt

Eşim rüyasında; eski eniştesi ile kavga ettiikten sonra benimle birlikte yolda yürürken köpeklerin saldırısına uğradığını görmüş. Benim saklanmamı söyledikten sonra bir köpek O’na saldırmış ve kolundan bir parça et koparmış ama hiç kan görmemiş. Sonra başka bir köpek gelip saldıran köpekle kavga edip bizi kurtarmış. Biz oradan uzaklaşırken bir düğün topluluğunun içine girmişiz ve eşim yine eski eniştesiyle karşılaşmış ve yine kavga etmişler. (şimdiden teşekkürler)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir