Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çiğ Balık Yemek

Rüyada çiğ balık yemek neye işaret eder?

Merhaba. Rüyamda alışveriş merkezi gibi bir yerdeyiz, yanımda eşim var tanımadığım insanlar var. Yemek istiyorum, bana tabakta bir şey geliyor ete de benziyor ama daha çok çiğ balık gibi değişik bir şey. Ben yemeye başlıyorum, eşim yememi söylüyor, tam bitiriyorum, tabakta küçük bir parça kalmış, o siyah koca bacaklı bir örümceğe sanki tarantula gibi bir şeye dönüşüyor.

Sonra ağzımda olan son yudumu tükürüyorum, aynı bacaklar ağzımdan çıkıyor ama bir kısmını yemiş bulunuyorum, sonra bir kadın “ne kadar oyun bozansın, bir yemeği yemedin” diyor. Kadını eşim tanıyormuş rüyamda. Denizin üstünde tahta körü gibi bir şey var aralıklı baya bir açık eşim “buradan atla karşıya” diyor ilk seferinde atlıyorum aynı şey yine karşıma çıkıyor. Diyorum “geçemem ben burayı, çok aralık, zıplayamam o kadar” diyorum, eşim ısrar ediyor, atlar mıyım diye düşünürken çok korkuyorum düşerim suya diye. Sonra uyandım. Rica etsem yorumunuzu alabilir miyim. Şimdiden teşekkürler. 26, Kadın, Evli, Çalışıyor, karasız.

Rüyada çiğ balık yemek nasıl yorumlanır?

Rüyada alışveriş merkezi görmek içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunuzu ancak bundan kurtulmak istediğinizi ifade ederken yemek istemeniz bir ihtiyaç, bir beklenti veya murada erme isteğini gösterir.

Rüyada çiğ balık yemek rüyayı görenin yaşamında kendisini rahatsız edecek kimi şeyler olacağını işaret ederken bunlara daha önce yaptığı hatalar, kusurlu davranışlar veya işlediği ayıpların sebep olacağını gösterir. Kendini iyi hissetmek ve bu durumdan çıkmak için üzdüğü, kırdığı ya da zarar uğrattığı kişilerden özür dilemek zorun kalacağını simgeler.

Tabaktaki kalıntının örümceğe dönüşmesi ve kusmak yukarıdaki açıklamaları güçlendiren anlam taşımakta ve geçmişte sarf ettiğiniz bir sözün üzüntüsünü ya da vicdan azabını halen çektiğinizi simgelemektedir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar, iç dünyanızdaki dalgalanmalar, vicdan muhasebesi veya pişmanlıklara son vermek için hemen bir şeyler yapıp, huzura kavuşmanız gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çiğ Balık Yemek” için 2 yanıt

Rüyamda kızıma balık uzatıyorum, önce tiksiniyor, daha sonra parçalayarak kanlı kanlı yemeye başlıyor.

Cemre selam, gördüğün rüya kızını bir konuda üzdüğünü ve onunda buna karşılık seni üzdüğünü (seni üzecek veya kızdıracak bir şey yaptığını) ancak bunların artık geride kaldığını ifade etmektedir. Not: lütfen bundan sonraki rüyalarınızda hakkınızda bilgi veriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir